تولید محتوا ، شمشیر سامورایی در دستان شما

نقش تولید محتوا در دنیای امروز بسیار اساسی و تاثیر گذار است ، دیگر دوران شعارهای تبلیغاتی گذشته و اگر می خواهیم در دنیای امروز جایگاهی داشته باشید چاره ای جز تولید محتوا نداریم . در واقع تولید محتوا تبلیغات خاموش است که کاربران را وفادار ما می کند ، حال اگر در این بین تبلیغاتی هم صورت بگیرید کاربران آن را می پذیرند .

تولید محتوا وب سایت

تولید محتوا ، بازاریابی محتوا

در سال ۲۰۱۷ تولید محتوا یکی از مهم­ترین ابزارهای بازاریابی محسوب می­شود. با توجه به اینکه تمام کسب و کارها به دنبال راهی برای پیشرفت هستند. تولید محتوا کلید حل این مشکل است و از جایگاه ویژه­ ای برخوردار است. کسب و کارهای بزرگ، بخش چشمگیری از بودجه خود را صرف تولید محتوا می کنند.

تولید محتوا متنی

تولید انواع مقاله های تخصصی و آموزشی برای بالابردن جایگاه برند

تیزر و موشن گرافی

تولید انواع تیزر های رئال و موشن گرافی با کارکردهای تبلیغاتی و آموزشی

بنر و پوستر

طراحی انواع بنر ها و پوستر های تبلیغاتی

تولید پادکست

تولید انواع پادکست های تجاری و آموزشی با بالاترین کیفیت

آشنایی با خدمات تولید محتوا آرت دیزاین

تولید محتوا به سبک آرت دیزاین

تولید محتوا متنی
این سبک از تولید محتوا مناسب سایت ها است ، در این سیستم شاخه های کاری مشخص می شود و برای تک تک بخش ها و زیر بخش ها مقالات با کیفیت برای مخاطبین ایجاد و در وب سایت منتشر می شود . حالا کاربران با سرچ در موتور های جست و جو و دستیابی به محتوا شما و دریافت مشاوره و آموزش رایگان تبدیل به مخاطبین وفادار می شوند و احتمال خرید آن ها از سایت شما بسیار بالا می رود .
تولید محتوا تصویری
طراحی لوگو ، اسلایدر های ، تصاویر محصولات ، آیکون ، تصاویر مقالات ، تصاویر برگه ها و کلیه تصاویر استفاده شده در وب سایت از مهمترین بخش تولید محتوا است و باعث جذاب شدن وب سایت و هدایت کاربر به صفحات مختلف می شود .
تولید محتوا چند رسانه ای
تولید انواع موشن گرافی ( تیزرهای انیمیشنی ) ، تیزر ها ، گیف ها (تصاویر متحرک) ، پاورپوینت ، ویدئو و پادکست از می تواند به سایت شما اعتبار مضاعف بدهد . در واقع محتوا چند رسانه پیام ما را به صورت غیر مستقیم به مخاطب می رساند و باعث تاثیر گذاری بیشتر می شود .

تولید محتوا وب سایت
سه سوته محتوا تولید می کنیم !!!

مراحل تولید محتوا هدفمند

01.

تحلیل کسب و کار

قبل از هر اقدامی ابتدا کسب و کار شما توسط کارشناسان تحلیل می شود ، هدف از اینکار شناسایی مخاطبین و علایق آن ها به دیدن کدام سبک از محتوا می باشد ، سپس بر اساس رفتار مخاطبین روانشناسی تولید محتوا صورت می گیرد .

02.

تولید محتوا

تولید محتوا براساس کلمات کلیدی تعیین شده و هدف گذای بروی جامعه مخاطبین در سبک های مقاله های تخصصی و آموزشی ، تولید تیزر و موشن گرافی ، تولید تصاویر و پوستر های هدفمند ، تولید پادکست های تبلیغاتی و آموزشی صورت می گیرد

03.

انتشار محتوا

یک محتوا خوب زمانی تاثیر گذار است که دیده ، شنیده و خوانده شود . گاهی اوقات شما ابزارهای مناسب و رسانه های تاثیر گذار برای نمایش این محتوا و هدف قرار دادن مخاطبین خود را ندارید . آرت دیزاین به کمک شما خواهد آمد و با انتشار محتوا در رسانه های تفکیک شده و طبقه شده باعث بهتر دیده ، شنیده و خوانده شدن شما می شود .

هدف ما صرفا فروش خدمات نیست

خدمات بازاریابی محتوا آرت دیزاین موجب رشد و توسعه کسب و کار شما می شود

تولید محتوا نیاز جدید

آرت دیزاین در کنار شماست تا بتوانید هرچه بهتر در فضای مجازی خود را به کاربران عرضه کنید ، خدمات ما از قبیل تولید پوستر های اینستاگرامی و تلگرامی ، طراحی لوگو ، طراحی اسلایدر ها ، عکس های محصولات و خدمات ، طراحی آیکون ها ، تولید مقالات یونیک ، تولید تیزر و موشن گرافی ، تولید پست های تلگرام و اینستاگرام ، ایجاد شبکه های اجتماعی ، تولید ویدئو ، تولید پادکست و مشاوره و آموزش در تولید انواع محتوا چند رسانه ای است

کمک به رشد سئو تا 80%
کمک به تحلیل نیاز مشتری تا 60%
افزایش بازدید کننده تا 70%
افزایش فروش تا 50%

ایده خاصی برای تولید محتوا ندارم

نگران نباشید با تماس با کارشناسان تولید محتوا ما و شناسایی نوع کسب و کار شما و مخاطبین شما اقدام به تولید محتوا هدفمند می کنیم ، اگر صاحب وب سایت و شبکه های اجتماعی باشید برای هر ابزار تولید محتوا مناسب صورت می گیرد

تولید مقاله چه هدفی را دنبال می کند ؟

مقاله های آموزشی که تولید می شوند یا برای فروش بروی وب سایت های فروش فایل هستند و یا هدف بروز رسانی سایت و رشد سئو را دنبال می کنند . مقاله های آموزشی اگر محتوا مناسبی را عرضه کنند موجب جذب مخاطب می شوند ، اگر تعداد کاراکتر تولیدی از 1000 کاراکتر بیشتر باشد و کاملا اختصاصی برای شما تولید شده باشد موجب توجه گوگل به وب سایت شما می شود .

تولید تیزر و موشن گرافی چه کمکی به فروش می کند

امروزه مخاطبین در شبکه های اجتماعی حضور دارند و روزانه هزاران ویدئو و کلیپ را نگاه می کنند ، شما میتوانید در یک دقیقه ویدئو پیام هایی از کسب و کار خود را با سرعت بالا و تاثیر گذاری بالا به مخاطب خود برسانید . ویدئو ها قدرت بسیاری در انتخاب مردم دارند . به خاطر همین توجه مخاطبین به ویدئو هاست که سایت هایی مانند آپارت و یوتیوب رشد چشم گیری کرده اند .

علاقه مند به تولید محتوا برای کسب و کار خود هستید ؟

اما در انتخاب و نحوه انجام کار دچار تردید شده اید ؟ همیشه منتظر شنیدن صدای شما هستیم

فرم ثبت سفارش

لطفا اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم

تولید محتوا وب سایت
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)