طراحی کمپین تبلیغاتی در فضای مجازی

اینترنت یک فضای تعاملی جذاب و در حال رشد در ایران است ، افراد جامعه مدت زمان زیادی را در روز از اینترنت استفاده می کنند . اگر به دنبال روشی قدرتمند برای تبلیغات هستید ، یکی از ابزارهای کاربردی تبلیغات در فضای مجازی است .

کمپین ها تبلیغات مجازی

تبلیغات در فضای مجازی

تبلیغات در فضای مجازی در مقایسه با دیگر ابزارها مقرون به صرفه است ، قابلیت اندازی گیری و گزارش گیری دارد و قدرت نفوذ بالایی دارد . تازه شما میتوانید مقدار بیشتری از اطلاعات درباره کسب و کار خود را به کاربران ارائه کنید . می توانید تبلیغات خود را در قالب بنرهای مجازی ، متن ، عکس و ویدئو عرضه کنید . مهمترین ویژگی آن دست به دست شدن و باز انتشار محتوا مجازی است که در دیگر ابزارها این عملا انجام نمی گیرد . برای معرفی شما ابزارهای متنوع و ایده های جذابی در فضای مجازی داریم ؟؟

تبلیغات گوگل

فرصت حضور در صفحه اول گوگل در مدت زمان بسیار کم با قیمت مناسب

تبلیغات در تلگرام

حضور در کانال ها و گروه های پر بازدید در سراسر کشور و ارسال ناتیفیکیشن تبلیغاتی به اعضای آن ها

تبلیغات کلیکی

حضور در صفحه اول خبرگزاری و وب سایت های پر بازدید

تبلیغات دراینستاگرام

حضور در پیج های معتبر و پر بازدید اینستاگرام و فعال شدن قابلیت اسپانسری اینستاگرام

آشنایی با برخی از روش های تبلیغاتی آرت دیزاین

طراحی کمپین تبلیغاتی به سبک آرت دیزاین

تبلیغات گوگل
شما بسته تبلیغات گوگل را خریداری می کنید ، حساب شما شارژ خواهد شد و در کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل قرار می گیرید ، به ازای هر کلیک بروی لینک وب سایت شما و ورود کاربر از حساب شما مبلغی کسر خواهد شد . مبلغ کلیک بستگی به سطح رقابت در کلمه کلیدی دارد .
ریپورتاژ آگهی
ریپورتاژ آگهی مقاله ای از شما است که در سایت های مطرح انتشار داده می شود ، شما در این مقاله می توانید به معرفی خود بپردازید عکس ، ویدئو و چند لینک قرار دهید ، که این لینک به بخش های مختلف وب سایت شما وصل می شود و باعث قدرت گرفتن وب سایت شما می شود .
تبلیغات بنری و کلیکی
دراین روش بنر تبلیغاتی متحرک یا ثابت شما در سایت های پربازدید قرار میگیرد ، و در ازای زمان قرار گرفتن و یا کلیک و ورودی کاربر بروی وب سایت شما هزینه محاسبه خواهد شد .
ارسال ناتیفیکیشن تبلیغاتی
اپلیکیشن ها قابلیت ارسال پیام های کوتاهی به مخاطبین خود دارند ، شما می توانید به راحتی بسته تبلیغات خود را در معرض دید میلیون ها کاربر اپلیکیشن های پربازدید قرار دهید .
تبلیغات در تلگرام
تبلیغات شما را در بیش از ۳۲ کانال استان تلگرامی و بیش از ۱۲ میلیون کاربر در سراسر ایران نمایش خواهیم داد .
تبلیغات اینستاگرام
روش تبلیغاتی مناسب و پر طرفدار کمپین تبلیغات اینستاگرام است شما می توانید بسته تبلیغاتی خود را از طریق مکان ، موضوع ، هشتگ در معرض دید مخاطبان قرار دهید . در این روش حساب شما شارژ خواهد شد و در ازای فالو ، لایک ، ویو از حساب شما اعتبار کسر خواهد شد .

کمپین ها تبلیغات مجازی
راه اندازی یک جشنواره فروش ویژه برای شما

آیا نیاز به کمپین تبلیغاتی هدفمند دارید ؟

01.

تعیین اهداف تبلیغات

ابتدا محصول و یا خدماتی که قرار است معرفی شود را بررسی می کنیم ، اهداف تبلیغات را مشخص می کنیم و محتوا لازم را تولید می کنیم

02.

تحلیل مخاطبین

گام بعدی جامعه هدف را مشخص و تحلیل می کنیم ، علایق آن ها را شناسایی می کنیم و مکان های حضور آن ها را در فضای مجازی شناسایی می کنیم و برای جلب نظرشان برنامه ریزی می کنیم

03.

طراحی کمپین تبلیغاتی

یک کمپین تبلیغاتی هدفمند را طراحی می کنیم ، ابزار های مشخص می کنیم ، جداول انتشار را تبیین می کنیم ، کمپیشن را اجرا و رصد می کنیم

هدف ما صرفا فروش خدمات نیست

برای رشد ، شناخته شدن و فروش نیازمند تبلیغات هستیم ، اما تبلیغات هدفمند

کمپین های تبلیغاتی اهرم های فشار رشد کسب و کار

همیشه اعتقاد داریم تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است . البته تا دیده نشوید فروشی هم در کار نخواهد بود . دربرابر هزینه های بالای تبلیغات محیطی ، ابزارهای تبلیغات مجازی راهکار ارزان و قدرتمندی هستند که شما می توانید به راحتی آن ها رصد و نتایج را اندازه گیری کنید . آیا یک بیلبورد تبلیغاتی به شما می گوید که چه میزان دیده شده و یا چه تعداد از بازدید ها به خرید و تماس منجر شده است ؟؟

تنوع استفاده از روش های تبلیغاتی
قابل اندازه گیری و گزارش گیری
کاملا هدفمند ، تفکیک شده و مقرون به صرفه

تبلیغات در اپلیکیشن های پر بازدید

تبلیغات در اپلیکیشن های پیام رسان و خدماتی نظیر اینستاگرام و تلگرام و دیگر اپلکیشن های پربازدید می تواند به سریع دیده شدن شما کمک کند . شما می توانید با استفاده از این ابزار هم کالا و خدمات خود را معرفی کنید هم باعث افزایش ممبر ها و فالوئر های واقعی برای صفحات اجتماعی خود شوید .

انواع تبلیغات در این حوزه : تبلیغات در پیج های پربازدید ، ارسال ناتیفیکیشن های تبلیغاتی به اپلیکیشن های پربازدید اشاره کرد ، که در قالب یک کمپین هدفمند باید انجام گیرد و گزارشات و فید بک ها به صورت متوالی بررسی شود .

تبلیغات در سایت ها پر بازدید

وب سایت ها توانسته اند با ارائه محتوی به مخاطبین خود تعداد زیادی بازدید کننده را جذب نمایند ، شما می توانید از این بستر آماده برای معرفی کالا و خدمات خود استفاده کنید . تبلیغات در وب سایت های پربازدید می تواند روش های مختلفی داشته باشد .

روش های مختلف تبلیغ در وب سایت ها : ۱- تبلیغات بنری ۲ – تبلیغات کلیکی ۳ – تبلیغات پاپ آپ  ۴ – ریپورتاژ آگهی ۵ – تبلیغات گوگل

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یک پتانسیل عالی برای بازاریابی و فروش محصولات و خدمات است . هر روز تعداد زیادی از افراد جامعه درگیر شبکه های اجتماعی هستند و شما با هزینه بسیار مقرون به صرفه می توانید در معرض دید افراد جامعه به صورت کاملا تفکیک شده و هدفمند قرار بگیرید . جذاب نیست ؟

علاقه مند به بازاریابی در فضای مجازی برای کسب و کار خود هستید ؟

اما در انتخاب و نحوه انجام کار دچار تردید شده اید ؟ همیشه منتظر شنیدن صدای شما هستیم

فرم ثبت سفارش

لطفا اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم

کمپین ها تبلیغات مجازی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
error: صفحه قفل شده است