سـئو سایت و حضور در صفحه اول گوگل

امروزه بیشتر افراد قبل از خرید یک کالا یا خدمات اولین کاری که انجام می دهند جستجو در گوگل است. با معرفی محصول یا خدمت خود در فروشگاه اینترنتی خودتان هزاران مشتری جدید پیدا کنید. با وصل شده به درگاه های بانکی سرعت فروش خود را بالا برده و درآمد خود را چند برابر کنید. شما با سئو وب سایت می توانید به صفحه اول گوگل بروید .

سئو سایت - بهینه سازی موتور جست و جو

نقش گوگل در موفقیت ما

اگر شما صاحب یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی باشید و در کلمه های کلیدی مرتبط با سایت شما صفحه اول گوگل باشید ، می توان گفت موفقیت شما صددرصد است ؟؟؟
امروزه رقابت در صفحات اول گوگل در بسیاری از کلمات جذاب و نزدیک است ، حالا آرت دیزاین برای شما چه کار خواهد کرد ؟

آنالیز وب سایت

بررسی وب سایت شما و شناسایی نقاط ضعف و قدرت

بهینه سازی داخلی

شروع فرآیند بهینه سازی داخلی on-page seo

بررسی رقبا

بررسی رقبا و جایگاه آن ها در گوگل و میزان قدرت آن ها

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ و قدرتمند کردن وب سایت شما در کلمات کلیدی

آشنایی با فرآیند سئو آرت دیزاین

سـئو سایت به سبک آرت دیزاین

بررسی وب سایت
بررسی ساختار وب سایت
آنالیز محتوای سایت
تعیین چگالی کلمات کلیدی
تعیین بهترین کلمات کلیدی حرفه شما
سئو ساختار
ایجاد و بهینه سازی فایل Robots.txt
بهینه سازی هدر های H1, H2, …
آنالیز تگ های بولد مهم سایت
بهینه سازی کدهای html کدسورس
سئو محتوا
بهینه سازی تصاویر مهم سایت
بهینه سازی مقالات و محصولات
بهینه سازی هایپرلینک های مهم
بهینه سازی چگالی کلمات در سایت
سئو خارجی
بهینه سازی نقشه سایت
بهینه سازی بک لینک در سایت ها
لینک بیلدینگ
آنالیزگزارش کلمات کلیدی در گوگل

سئو سایت - بهینه سازی موتور جست و جو
سه سوته سایت بهینه سازی می کنیم !!!

برای آمدن صفحه اول گوگل باید چه کار کنم ؟؟؟

01.

ارسال کلمات کلیدی مد نظر

ابتدا شما کلمات کلیدی مد نظر خود را به ما اعلام می کنید ، بررسی می کنیم که کلمات اعلام شده مناسب می باشد یا نه ، سپس لیستی از کلمات کلیدی آماده می کنیم

02.

بررسی و تحلیل

مرحله بعدی بررسی وب سایت شما و رقباست ، شناسایی نقاط ضعف و قدرت شما و رقبا ، نوشتن استراتژی سئو برای حضور در صفحه اول

03.

شروع فرآیند بهینه سازی

هدف گذاری ، اعلام زمانبدی و قیمت و شروع فرآیند مرحله ای بهینه سازی ، ابتدا خطاهای سایت را رقع می نماییم ، چگالی کلمات کلیدی را بالا می بریم و سپس اقدام به لینک بیلدینگ مناسب می کنیم

هدف ما صرفا فروش خدمات نیست

خدمات ما باعث رشد کسب و کار شما در فضای مجازی خواهد شد

ما به گوگل عشق می ورزیم

گوگل یک موتور جست و جو نیست ، یک انسان تکامل یافته است که دارای هوش ، استعداد و احساس است . باید برای برقراری ارتباط با آن و جلب نظرش از روش های کاملا هوشمندانه و علمی بهره برد .

ما وب سایت شما را آنالیز می کنیم
بهترین استراتژی ها سئو را آماده می کنیم
وب سایت شما را سئو کرده و به صفحه اول گوگل می آوریم

سئو چقد هزینه برای من دارد ؟

هزینه سئو بر اساس کلمات کلیدی و رقبا محاسبه خواهد شد ، مطمئنا ما به دنبال خرج تراشی برای شما نخواهیم بود ! تجربه ثابت کرده معمولا شروع قیمت برای فرآیند سئو از 3 میلیون تومان به بالاست

بعد از چه مدتی سایت من به صفحه اول می آید ؟

زمان برای آمدن به صفحه اول به المان های مختلفی بستگی دارد ، مثلا به تعداد خطاهای وب سایت شما و مدت زمانی که صرف می شود تا گوگل دوباره به وب سایت شما توجه کند تازه اگر وب سایت شما توسط گوگل تحریم نشده باشد اما معمولا در بهترین حالت بین 3 تا 6 ماه زمان لازم است .

عمر سایت در سئو تاثیر گذار است ؟

یکی از عوامل تاثیر گذار در فرآیند بهینه سازی عمر دامنه یا وب سایت می باشد ، اگر سایت شما قدیمی است و دامنه آن را بیش از یکسال است که ثبت کرده اید خوشحال باشید چون شما یکی از فاکتور های جلب توجه گوگل را در اختیار دارید .

آیا قصد دارید وب سایت خود را بهینه کنید ؟

اما در انتخاب و نحوه انجام کار دچار تردید شده اید ؟ همیشه منتظر شنیدن صدای شما هستیم

... مشاوره بگیرید

معمولا افراد برای شروع هر کاری از متخصصین مشاوره می گیرند ، شما چطور ؟؟

سئو سایت - بهینه سازی موتور جست و جو

طراحی سایت

;

سایت ساز

;

طراحی فروشگاه اینترنتی


آشنایی با سیستم سایت ساز

سایت ساز یکی از پیشرفته تریت تکنولوژی های تولید محتوا و صفحات وب هست که در طول چند سال اخیر توجه ویژه ای به آن شده و از امکانات آن برای ایجاد وب سایت با موضوعات و مضامین مختلف استفاده می شود.قطعا اگر در سال 2019 میلادی زندگی می کنید از اهمیت اینترنت، تبادل داده آنلاین و همین طور تکنولوژی در زندگی خود واقف هستید.نکته ی مهم این است که با پیشرفت روزافزون تکنولوژی تمام افراد به این موارد آشنا نبوده و اگر شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و استارتاپ به تازگی پیشرفتی در صنعت و حیطه شغل خود داشته اید احتمالا فکر طراحی یک سایت به ذهنتان رسیده است.

ویژگی های مهم سیستم سایت ساز

سرعت بالا در طراحی یکی از امکانات ویژه ای است که به شما اجازه می دهد سایت خود را در زمانی کاملا کوتاه طراحی کنید، بدون نقص های کدنویسی، طراحی قالب که بسیار زمانبر و پیچیده است و یا حتی راه اندازی سیستم های مدیریت محتوا که عموما مشتریان نمی دانند این سیستم ها چه امکاناتی در اختیارشان قرار می دهند و یا از آن ها چه می خواهند.

طراحی ریسپانسیو و مناسب سئو

ویژگی بعدی طراحی تنها با چند کلیک است و این که شما می توانید به صورت حرفه ای قالبی مناسب با کسب و کار و موضوع وب سایت خود انتخاب کنید که هم از نظر سئو و بهینه سازی برای گوگل و رشد در موتور های جستجو سفارشی سازی شده باشد.ضمن این که قالب ها ریسپانسیو بوده و امکان مشاهده در موبایل و تبلت های هوشمند را نیز دارند.

سایت ساز حرفه ای با کم ترین هزینه

از یک سوی دیگر مهم است که قالب سایت شما که نشانگر موضوع فعالیت و اهمیت کاربران برای صاحب وب می باشد را به خوبی انتخاب کنید. قالب های زیادی نیز به همین منظور در دسترس شما قرار می گیرند.حال اگر هنوز در این باره تردید دارید می توانید امکانات این سایت ساز حرفه ای را به صورت آزمایشی تست کنید و با درگ های ساده سایت مناسب خود را طراحی کنید. اگر وب سایتی ایده آل شماست می توانید کاملا شبیه به آن سایت خود را ایجاد و وارد جستجو های گوگل کنید.بخش مهم دیگر در انتخاب سایت ساز هزینه است، در بخش هایی از کار مانند ثبت دامنه شما نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت.