ارسال پیامک تبلیغاتی

یکی از ارزانترین، سریعترین و موثرترین روش تبلیغات، ارسال پیامک می باشد شما میتوانید متن تاثیر گذار خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید و با استفاده از بانک شماره ها و دیگر امکانات پنل پیامک، محصول و کار خود را تبلیغ نمایید و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهید.

ارسال پیامک تبلیغاتی

امکانات پنل پیامک آرت دیزاین

با ثبت نام در پنل پیامک مرکز پیام مالک یک سیستم کامل و جامع ارسال پیامک تبلیغاتی با یک خط اختصاصی و خطوط خدماتی برای عبور از بلک لیست های مخابرات شوید .
از دیگر امکانات پنل پیامک مرکز پیام :
ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک اصناف کشور – ارسال پیامک تبلیغاتی به تفکیک استان ، شهر ، منطقه – ارسال پیامک به خطوطی که تبلیغات خود را بسته اند !! – تعرفه پیامک ۱۳ تومن بدون مالیات – دفترچه تلفن – ارسال پیامک صوتی – منشی پیامک – برگزاری مسابقه و نظر سنجی – ارسال به دکل های ایرانسل و کلی امکانات ویژه دیگر …

ارسال به خطوط بلک لیست

برای شما داخل پنل خطوط خدماتی قرار داده ایم که با استفاده از آن ها می توانید به خطوطی از کاربرانتان که تبلیغات خود را بسته اند پیامک ارسال کنید

تعرفه مناسب

هزینه ارسال پیامک ۱۳ تومان بدون احتساب مالیات است . هزینه ارسال پیامک هم با خطوط ویژه ۱۶٫۹ ریال است . در صورت ارسال های ناموفق نیز اعتبار به پنل شما بازگشت داده خواهد شد .

وب سرویس های آماده

اگر صاحب وب سایت یا اپلیکیشن موبایل هستید به راحتی می توانید به پنل پیامک متصل شوید و به هنگام خرید و یا تراکنش های سیستم به مخاطبین خود اطلاع رسانی کنید .

خط رایگان

با ثبت نام در پنل پیامک شما صاحب یک خط اختصاصی رایگان خواهید شد و می توانید با آن به راحتی از بانک ارسال پیامک انجام دهید


طراحی سایت

;

سایت ساز

;

طراحی فروشگاه اینترنتی


آشنایی با سیستم سایت ساز

سایت ساز یکی از پیشرفته تریت تکنولوژی های تولید محتوا و صفحات وب هست که در طول چند سال اخیر توجه ویژه ای به آن شده و از امکانات آن برای ایجاد وب سایت با موضوعات و مضامین مختلف استفاده می شود.قطعا اگر در سال 2019 میلادی زندگی می کنید از اهمیت اینترنت، تبادل داده آنلاین و همین طور تکنولوژی در زندگی خود واقف هستید.نکته ی مهم این است که با پیشرفت روزافزون تکنولوژی تمام افراد به این موارد آشنا نبوده و اگر شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و استارتاپ به تازگی پیشرفتی در صنعت و حیطه شغل خود داشته اید احتمالا فکر طراحی یک سایت به ذهنتان رسیده است.

ویژگی های مهم سیستم سایت ساز

سرعت بالا در طراحی یکی از امکانات ویژه ای است که به شما اجازه می دهد سایت خود را در زمانی کاملا کوتاه طراحی کنید، بدون نقص های کدنویسی، طراحی قالب که بسیار زمانبر و پیچیده است و یا حتی راه اندازی سیستم های مدیریت محتوا که عموما مشتریان نمی دانند این سیستم ها چه امکاناتی در اختیارشان قرار می دهند و یا از آن ها چه می خواهند.

طراحی ریسپانسیو و مناسب سئو

ویژگی بعدی طراحی تنها با چند کلیک است و این که شما می توانید به صورت حرفه ای قالبی مناسب با کسب و کار و موضوع وب سایت خود انتخاب کنید که هم از نظر سئو و بهینه سازی برای گوگل و رشد در موتور های جستجو سفارشی سازی شده باشد.ضمن این که قالب ها ریسپانسیو بوده و امکان مشاهده در موبایل و تبلت های هوشمند را نیز دارند.

سایت ساز حرفه ای با کم ترین هزینه

از یک سوی دیگر مهم است که قالب سایت شما که نشانگر موضوع فعالیت و اهمیت کاربران برای صاحب وب می باشد را به خوبی انتخاب کنید. قالب های زیادی نیز به همین منظور در دسترس شما قرار می گیرند.حال اگر هنوز در این باره تردید دارید می توانید امکانات این سایت ساز حرفه ای را به صورت آزمایشی تست کنید و با درگ های ساده سایت مناسب خود را طراحی کنید. اگر وب سایتی ایده آل شماست می توانید کاملا شبیه به آن سایت خود را ایجاد و وارد جستجو های گوگل کنید.بخش مهم دیگر در انتخاب سایت ساز هزینه است، در بخش هایی از کار مانند ثبت دامنه شما نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت.