ساعات کاری : 08:00 تا 18:00 عصر

به وب سایت آژانس تبلیغات آرت دیزاین خوش آمدید

09152454612

ارسال پیامک تبلیغاتی

یکی از ارزانترین، سریعترین و موثرترین روش تبلیغات، ارسال پیامک می باشد شما میتوانید متن تاثیر گذار خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید و با استفاده از بانک شماره ها و دیگر امکانات پنل پیامک، محصول و کار خود را تبلیغ نمایید و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهید.

با ثبت نام در پنل پیامک مرکز پیام مالک یک سیستم کامل و جامع ارسال پیامک تبلیغاتی با یک خط اختصاصی و خطوط خدماتی برای عبور از بلک لیست های مخابرات شوید .
از دیگر امکانات پنل پیامک مرکز پیام :
ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک اصناف کشور - ارسال پیامک تبلیغاتی به تفکیک استان ، شهر ، منطقه - ارسال پیامک به خطوطی که تبلیغات خود را بسته اند !! - تعرفه پیامک ۱۳ تومن بدون مالیات - دفترچه تلفن - ارسال پیامک صوتی - منشی پیامک - برگزاری مسابقه و نظر سنجی - ارسال به دکل های ایرانسل و کلی امکانات ویژه دیگر ...

میخوام شما برایم ارسال کنید ثبت نام پنل
ارسال به خطوط بلک لیست

برای شما داخل پنل خطوط خدماتی قرار داده ایم که با استفاده از آن ها می توانید به خطوطی از کاربرانتان که تبلیغات خود را بسته اند پیامک ارسال کنید . شما می توانید ارسال پیامک را از بانک انجام دهید و یا شماره مخاطبین خود را از طریق فایل اکسل درون ریزی کنید

وب سرویس های آماده

اگر صاحب وب سایت یا اپلیکیشن موبایل هستید به راحتی می توانید به پنل پیامک متصل شوید و به هنگام خرید و یا تراکنش های سیستم به مخاطبین خود اطلاع رسانی کنید . ارسال پیامک سیستمی به کاربران حس اعتماد زیادی را القا می کند . نظر شما چیست ؟

تعرفه مناسب

هزینه ارسال پیامک ۱۳ تومان بدون احتساب مالیات است . هزینه ارسال پیامک هم با خطوط ویژه ۱۶٫۹ ریال است . در صورت ارسال های ناموفق نیز اعتبار به پنل شما بازگشت داده خواهد شد . کلیه گزارشات ارسال و پرداخت ها را نیز می توانید از طریق سیستم دریافت نمایید .