مدت زمان تقریبی مطالعه : 13 دقیقه

بیش از 93 درصد از ترافیک وب سایت امروز از طریق موتورهای جستجو وارد می شودT با این وجود 75درصد از جستجوگران از صفحه اول در نتایج جستجو عبور نمی کنند؟ برای رسیدن به این ترافیک به وب سایت خود، به یک استراتژیکلمات کلیدی– نیاز دارید که باعث شود شما به اندازه کافی بالای صفحه سرچ ( جستجوها ) ظاهر شوید.یعنی یک کلیک به دست آورید.

بدون استراتژی، یک کسب و کار کوچک می تواند پول زیادی را صرف سئو (بازاریابی دیجیتال) و تبلیغات کند بدون اینکه بازده سرمایه گذاری خود را ببیند. اما هنگامی که شما یک استراتژی کلیدی درست می کنید، ماندگار هستید .

این تمام چیزی است که در این مقاله اهمیت دارد. بیایید نگاه بیاندازیم.

یک  کلید واژه استراتژی (راهنما) چیست ؟

ساخت استراتژی تان چیزی فراتر از انجام برخی تحقیقات درمورد- کلمات کلیدی– است. این نسبت به الگوریتم های موتور جستجو با کسب و کارتان و رفتار مشتری ارتباط بیشتری دارد. یک استراتژی -کلید واژه- از چندین عنصر مجزا تشکیل شده است که شما باید رشد کسب‌وکار کوچک تان را از طریق استراتژی مناسبی ببینید. 

 1. مخاطبان موردنظر من چه کسانی اند ؟
 2. اهداف من چه هستند ؟
 3. چه پیامی را می‌خواهم از طریق برندم بفرستم ؟
 4. نقش مشتری کجاست ؟
 5. رقابت چه تاثیری دارد / چطور می‌توانم این کار را بهتر انجام دهم ؟
 6. به چه ابزار و منابع انسانی نیاز دارم ؟
 7. چگونه ارتباط صفحه ورود کلیدواژه ‌ها را افزایش دهم ؟

9 عنصر یک استراتژی کلیدی کلیدی موفق

1.هدف مخاطبان موردنظرتان را بدانید

استراتژی کلمات کلیدی  خود را به خصوص چیزی حول و حوش هدف مخاطبان مورد نظرتان ایجاد کنید ، مهم نیست که یک عبارت چقدر مشتری دریافت می‌کند . اگر در انتخاب کلمه کلیدی دقت نکنید، مخاطب اشتباهی را جذب می کنید . با ساختن پرسوناها {معیارهایی برای ما هستند که در طرح بازاریابی و کسب و کار خود، مشتری‌های مطلوبمان رو طبق آن ها تعریف و مشخص می‌کنیم} مشتری شروع کنید، مانند (ویژگی های) جمعیت شناسی (مانند طبقه بندی مردم از نظر سن و جنسیت و درآمد و انباشتگی وغیره) :

 • اهداف
 • چالش ها
 • منافع
 • جایی که وقت خود را بصورت آنلاین و آفلاین می گذرانند
 • به چه منبعی اعتماد دارند
 • سطح تحصیلات
 • منابع فرهنگی / زبان

یک کسب و کار کوچک باید حداقل 5 -10  پرسونای بازاریابی مجزا را هدف قرار دهد. محتوا را در پیرامون این پرسوناها به همراه استراتژی کلیدی مرتبط با آن محتوا بسازید .

زمانی که بر روی یک شخصیت مشخص تمرکز می‌کنید ، از  کلید واژه ها استفاده ‌کنید که به هدفتان بسیار مرتبط هستند 

اگر شما یک سرویس استخدام شغل پزشکی هستید ، یک جمله مثل ” پیدا کردن شغل پرستاری ” احتمالا ً به شخصیت ” پرستار ” شما بسیار مربوط خواهد بود . اگر می‌خواهید مخاطبین پرستار خود را به پرسونای تخصصی بیشتر تقسیم‌بندی کنید ، ” مشاغل پرستاری در اندوکرینولوژی {شاخه‌ای از بیولوژی و پزشکی است}” نیز بیشتر مرتبط است . همین کلید واژه ها برای پزشکانی که به دنبال خدمات شغلی می باشند،اهمیت چندانی ندارد . حتی اگر آنها یک -اندوکرینولوژی- باشند، آنها نمی توانند بر روی یک کلید واژه که هدفش پرستاران است، جستجو یا کلیک کنند. چون به نظر نمی رسد مربوط به آنها باشد. هدف خود را بشناسید. دقت کنید که مستقیماً با مخاطبین خود صحبت کنید . سعی کنید چیزی را انتخاب کنید که بتوانید با استفاده از آن  کسب‌وکار خود را تبدیل به درآمد کنید.

2.اهداف مشخصی را تعیین کنید

اهداف کلی مانند

 • آگاهی از برند را ایجاد کنید
 • درآمد را افزایش دهید
 • هزینه ها را کاهش دهید
 • تجارت خود را رشد دهید

اما برای ایجاد یک استراتژی کلید واژه ی موثر، به تدریج فکر کنید. برای دستیابی به آنها به چه اهداف یا هدفی نیاز دارید؟ برای دستیابی به نتایج، اهداف هوشمندانه ای ایجاد کنید.که دقیق، قابل‌اندازه‌گیری،دردسترس، متناظر، و وابسته به زمان باشند. در هنگام ایجاد استراتژی های کلید واژه ها، هدفی درنظر داشته باشید که بتوانید کلید واژه ها را با آن اهداف همسو کنید.

آن را خاص کنید

یک هدف مبهم مشخص نیست. حتی اگر در مورد آنچه که شما قادر به انجام آن هستید مطمئن نیستید، هدف خود را عملی کنید. اگر بیش از حد فراتر بروید، می دانید که دفعه بعد باید سایت های خود را بیشتر تنظیم کنید. اگر به طور غم انگیزی سقوط کردید، هدفتان قابل‌دستیابی نیست. علتش را پیدا کنید که چرا . یا شاید به این دلیل که استراتژی‌های مناسبی برای آن انتخاب نکرده باشید. در صورت نیاز از برخی سؤال کنید تا مطمئن شوید که هدف تان مشخص است.

 • چه زمانی؟ تا فلان تاریخ
 • کجا ؟ در وب سایت خود
 • چطور؟ با استفاده از یک استراتژی کلید واژه ی خاص
 • برای چی؟ برای دستیابی به فلان چیز
 • با کی؟ با مشتری مورد نظر خود

آن را با استفاده از ابزارهای تحلیلی قابل‌اندازه‌گیری کنید، باید بتوانید توسط اعداد اندازه‌گیری کنید که بفهمید آیا این هدف را به دست آورده‌اید یا خیر . آنرا قابل دستیابی کنید .

تعیین اهداف غیرقابل دستیابی، هیچ فایده‌ای ندارد.

فرض می کنیم شما می خواهید به ستاره ها برسید. اما کمی فراتر خواهید رفت .اهداف قدم به قدم  مشخص کنید که مسیر را با آجر جایی که می‌خواهید به آن برسید، بنا کنید.آن را مشخص کنید . هدف باید به شغل شما و اهداف اصلی آن مرتبط باشد. اگر این کار هدر دادن وقت نیست آن را محدود کنید . اگر تاریخ خاصی برای انجام آن ندارید، یک هدف هوشمندانه نخواهد بود.. تیم شما حس ضرورت برای تکمیل آن ندارد. شما می‌توانید ارزیابی کنید که آیا استراتژی شما کار می‌کند یا نه.

استفاده از اهداف هوشمندانه در استراتژی کلید واژه شما

بیایید همه این ها را با چند مثال همراه کنیم. توجه داشته باشید که چگونه هر یک از اینها ما را به یک هدف نهایی نزدیکتر می کند. من از این استراتژی کلید واژه  استفاده خواهم کرد که تا 15 فروردین 50درصد از برداشت محصولات ارگانیک را افزایش دهم. من از این استراتژی استفاده خواهم کرد تا 15 خرداد تعداد خرید و فروش بدون برند را 15درصد افزایش دهم.  من از این استراتژی برای افزایش 25درصد در حرفه های آشپزی تا 1 شهریور استفاده خواهم کرد.من از این استراتژی برای افزایش فروش در بخش -صفحه برش ضد میکروبی -در فروشگاهم به میزان 500 درصد تا تاریخ 1 دی استفاده خواهم کرد.هنگامی که اهداف هوشمندانه ای مانند این ها را تعیین کردید، می توانید لیستی از کلید واژه ها را تشکیل دهید که از آن هدف خاص پشتیبانی می کنند.

3-پیام تان را بصورت شفاف برسانید

 • شما چه شرکتی هستید ؟
 • چگونه مردم شرکت شما را چگونه توصیف می‌کنند ؟
 • چه چیزی شما را از رقابت دور می‌کند ؟
 • چقدر ارزش دارید ؟
 • برنامه و دیدگاه شرکت تان برای آینده چیست ؟
 • مشتریان ایده‌آل شما چه شکلی هستند ؟

تمام این سوالات باید در پیامی که می‌خواهید به صورت آنلاین ارسال کنید ، مشخص کنید . این به نحوه انتخاب کلید واژه ها کمک خواهد کرد

اگر شما یک برند طراح هستید ، داشتن کلماتی مانند موارد زیر نه تنها پیام‌های ترکیبی ارسال می‌کند . بلکه آنها می‌توانند به اعتبار برند شما نیز آسیب برسانند :

 1. تخفیف
 2. معرکه
 3. بازار فروش

اگر بخشی از پیام برند شما پایداری است , کلماتی مانند این ها می‌توانند به برند شما کمک کنند :

 1. سازگار با محیط زیست
 2. کمپوست
 3. ستاره انرژی
 4. تجارت عادلانه
 5. رشد محلی

همیشه در نظر بگیرید که چگونه کلید واژه هایی که شما استفاده می کنید – یا از آن ها استفاده نمی کنید – پیام برند شما را منعکس می کنند.

4-یک تجزیه و تحلیل درمورد رقیب هایتان انجام دهید 

تجزیه و تحلیل رقیب هایتان چندین عملکرد مهم را ارائه می دهد. این کار لیستی از رقبای شما را در بر می‌گیرد. این کار در وقت شما صرفه جویی می کند که در غیر این صورت ممکن است “دوباره کاری”  کنید.  و در مرحله اول ببینید چه چیزی برای رقیبتان اهمیت دارد و چه چیزی اهمیت ندارد. این مسیر شما را هدایت می کند. اکنون می دانید برای پیشی گرفتن از رقیب هایتان چه کاری باید انجام دهید.  شما می‌توانید زمان و پولتان را هدر دهید و یا حتی دوباره کاری کنید . یا بجای رقابت, بیش از حد بر آنچه که برای ارتباط با مخاطب مورد نظرتان لازم است انجام دهید تمرکز کنید .

 مهم است که در طی تجزیه و تحلیل رقیبتان در جستجو ی چیزی فراتر از صنعت خود باشید

تصویری دقیق‌تری از اینکه باید با چه کسی رقابت کنید را دریافت کنید. در بازاریابی دیجیتال، این وب سایت است که رتبه اش از شما -در پیدا کردن- کلید واژه های مود نظر شما بالاتر است. در ازای هر کلیک، این شرکت‌ها از کلید واژه های شما استفاده می‌کنند.در رسانه های اجتماعی، این پروفایل ها هستند که -زمان بیشتری با مشتری مورد نظرتان- برای رقابت به شما می دهند. این باعث ایجاد خلاقیت می شود برخی از قوی‌ترین ایده‌ها از یک صنعت نشات می‌گیرند یعنی از یک ایده استفاده می‌کنند که توسط یک صنعت دیگر مورد استفاده قرار ‌گرفته است.

این کار، مفهوم محصول و یا خدمات شما را گسترش می‌دهد

به عنوان مثال، شما سیستم‌های بلندگو خانگی را به فروش می‌رسانید. فکر می‌کنید هدف خود را می‌دانید. این کار متخصصان جوان با کمی درآمد قابل مصرف است. وقتی می بینید چه کسی در این فضا حضور دارد، می فهمید که یک شخصیت کاملا جدیدی که در نظر نگرفته اید وجود دارد. شما می توانید -در مورد نحوه استفاده از بلندگوهایتان با سمعک ها یک استراتژی کلید واژه ایجاد کنید تا به کسانی که دچار کم شنوایی هستند کمک کنید. این به شما امکان می دهد یک بازار در حال رشد سریع ایجاد کنید. و شاید چیزی که شما می‌خواهید در نظر بگیرید این است که این با نام تجاری “متخصصان جوان ” شما زیاد تعارض نداشته باشد .

چگونه یک شاخه از تجزیه و تحلیل با رقیب را انجام دهید

ساده‌ترین و مقرون‌به‌صرفه ترین راه برای انجام تجزیه و تحلیل رقیب استفاده از ابزارهای تحلیلی پیشرفته مثل اسپایفو (یک شرکت تجزیه و تحلیل جستجوی آمریکایی) و اهرفیس ( ابزاری برای چک کردن بک لینک ها ) است. با لیستی از کلماتی که در حال حاضر هدف قرار داده‌اید، شروع کنید. اگر تو یکی از آن‌ها را نداری، مشکلی نیست. ما در مورد ساختن این فهرست ، در فهرست “ایجاد کلمه کلیدی خود” در زیر بحث خواهیم کرد.

کلمات را در گوگل جستجوی کنید. اگر یک کسب‌وکار محلی هستید، گزینه جستجوی محلی گوگل را انتخاب کنید. اگر شما یک شرکت خدمات ملی هستید، جستجوی محلی را خاموش کنید. نسخه‌برداری از-روش های هماهنگ و یکپارچه برای تعیین محل منابع در فضای دیجیتال-. (نشانی‌های اینترنتی) سه وب سایت برتر. این کار را برای هر کلیدواژه که می‌خواهید انجام دهید. این نشانی را وارد  ابزار تحلیلی مورد انتخاب خود کنید. اقتدار وب سایت آن‌ها را پیدا کنید. این یک تخمین از این است که گوگل چقدر به سایت آن‌ها فکر می‌کند. برای رقابت با آن‌ها، باید یک استراتژی کلید واژه قرار دهید که اقتدار وب سایت شما را بالا می‌برد. ببینید صفحات نمایش بالای آن‌ها چه هستند. ببینید چه کلمات کلیدی را مورد هدف قرار می‌دهند. محتوای عملکردی بالای خود را بررسی کنید تا بهتر درک کنید که چه نوع محتوایی برای رقابت با آن‌ها دارید.

به مواردی مانند:

 1. طول محتوا
 2. مباحث تحت پوشش
 3. چند رسانه ای
 4. چگونه آنها استراتژی کلمات کلیدی خود را استفاده می کنند
 5. فرکانس انتشار

در مورد آنچه که استراتژی خودتان باید به نظر برسد ، بیشتر یاد بگیرید . این ابزارها به سمت –بازاریابی دیجیتال-می روند . اما آن‌ها می‌توانند در رابطه با یادگیری بیشتر در مورد استراتژی‌های رقیب برای بازاریابی رسانه‌ای -برنامه ریزی و کنترل تولید- و اجتماعی استفاده شوند .

اگر به ابزارهایی مانند اینها دسترسی ندارید چون هزینه زیادی دارند ، این کار را به صورت دستی انجام دهید . زمان بیشتری می‌برد . اما این کار رو نکنید .یکی از نکات جالب در مورد کار با یک شرکت بازاریابی دیجیتال این است که آنها می توانند هزینه این ابزارها را برای بسیاری از مشتریان خود بپردازند، و این امر باعث می شود آنها از نظر مالی بسیار منطقی تر باشند.همان مراحل اساسی را برای انجام این کار به صورت دستی دنبال کنید. از یک ابزار چگالی کلمه کلیدی رایگان استفاده کنید تا ببینید چه صفحه ای خاص را هدف قرار می دهد. با استفاده از ابزار کاوشگر رایگان وب سایت ماز(یک نرم‌افزار تحت وب است این شرکت در شهر سیاتل در واشینگتنِ ایالات متحده آمریکا مستقر است)، اقتدار یک وب سایت را پیدا کنید. مطالب موجود در سایت را به صورت دستی کاوش کنید تا درباره آنچه انجام می دهند اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تحلیل رقبا در حال انجام

 برخی می گویند ارتباطات کلید موفقیت در تجارت و زندگی است. ما مخالف نیستیم اما سازگاری موجب موفقیت می شود. اگر به طور مداوم تغییر منظره رقابتی را ردیابی نکنید، استراتژی کلید واژه، راکد خواهد ماند.

 • شما می‌توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل استفاده کنید .
 • مشاهده کنید که چه کسی در رتبه اول قرار دارد و یا در رتبه دوم قرار دارد .
 • رتبه خود را در گوگل جستجو کنید و به دنبال کلید واژه های خاص باشید .

در اغلب موارد ، اگر رتبه شما در حال سقوط است ، یک نفر به داخل قدم می‌گذارد تا جای شما را بگیرد . کاهش خرید و فروش و تبدیل ، و نیز افزایش هزینه‌های تبلیغات ، اگر به آن‌ها پاسخ داده نشود ، به دنبال آن خواهند آمد .

یک قدم جلوتر از رقیب تان باشید و ببینید آن‌ها چه چیزی می‌خواهند 

5- کلمات کلیدی را با سفر خریدار تراز کنید

هر مشتری بالقوه سفر یک خریدار را طی می کند. این شامل 4 مرحله اساسی است.

 • اطلاع
 • توجه
 • تصمیم گیری
 • دلخوشی

آخرین مورد، که مشتریان را به مشتری های وفادار و مروج گران بهای برند شما تبدیل می کند. بله، برای انجام این کار از استراتژی های کلمات کلیدی نیز استفاده خواهید کرد! در هر مرحله، هدف شما این است که با افراد در آن مرحله ملاقات کنید و سفر آنها را به مرحله بعدی برسانید.

 کلید واژه های هشیاری

 با شخصی که از چالش، محصول یا نام تجاری شما آگاهی ندارد، ملاقات می کند. سپس محتوا به مرحله رسیدگی منتهی می شود.

برخی از -کلید واژه های هشیاری- برای دندانپزشک ممکن است شامل موارد زیر باشد :

 1. علل دندان درد
 2. نحوه جلوگیری از بیماری لثه
 3. سفید کردن دندان های سالم
 4. بهترین دندان پزشکان تهران

توجه به کلمات کلیدی

با شخصی که گزینه ها را در نظر دارد ملاقات کنید. آنها را به سمت تصمیم گیری سوق دهید. شما ممکن است این کار را انجام دهید کلمات کلیدی مانند:

 1. دندانپزشکی یا کاشت دندان
 2. درمان بیماری لثه
 3. کیت های سفید کننده دندان
 4. بهترین دندانپزشک پروتز
 5. هزینه پروتز{دندان مصنوعی} چقدر است

به تفاوت های ظریف توجه کنید. هر یک از این موارد نشان می دهد که فرد از این مسئله آگاه تر است. آنها بهترین راه حل ها را ارزیابی می کنند.

کلمات کلیدی مورد توجه شما ممکن است شامل کلماتی باشد که فرد را به این صورت ترغیب می کند مانند:

 • تخفیف های سفید کننده دندان
 • بودجه برای پرانتز

تصمیم گیری

در این مرحله اکنون مردم آماده خرید هستند. کلمات کلیدی مبتنی بر هدف نشان دهنده این موضوع است.

تمیز کردن دندان ها را برنامه ریزی کنید

کیت سفید کننده دندان را خریداری کنید

از کجا می توان کاشت دندان -بایوهورایزونز(یک برند ایمپلنت)- دریافت کرد

یک صفحه ورود ایجاد کنید که این صفحه کار را برای این فرد آسان ‌کند و یا هم اکنون بخرید ، می توانید این تجارت را به راحتی تبدیل به پول کنید. ما در مورد “انجام این کار” در قسمت “صفحه ورود” در زیر بحث خواهیم کرد که چگونه این کار را انجام دهیم .

6-به دست آوردن ابزار و استعدادهای خود در جای خود

برنامه‌ریزی یک استراتژی کلیدواژه یک چیز است ، اجرای آن به طور پیوسته و با موفقیت چیز دیگری است . این کار به افراد و ابزار نیاز دارد . ابزارها و ساعات کاری مورد نیاز برای اجرای موثر استراتژی را در نظر بگیرید . برای هر کدام از این مناطق بودجه‌بندی کنید تا موفق شوید .

این شامل موارد اساسی است:

 • پژوهش
 • برنامه ریزی
 • تولید محتوا
 • انتشار مطالب
 • توزیع محتوا
 • نگهداری محتوا
 • طراحی و نگهداری وب سایت
 • تجزیه و تحلیل

بخشی از ایجاد استراتژی این است که بدانید چه کسی مسئول چه کاری است و چگونه می توانید آن را انجام دهید.

7-لیست کلمات کلیدی خود را بسازید

در این نقطه، زمان آن است که کاره‌ای مقدماتی خود را در بالا شروع کنیم تا فهرستی از کلمات کلیدی برای یک وب سایت بسازیم. کلماتی که اینجا انتخاب می‌کنید باید در زمینه‌هایی بنا شود که ما مورد بحث قرار داده‌ایم:

 • هدف
 • مقصود و منظور
 • پیام / برندسازی
 • سفر خریدار
 • موقعیت یابی رقیب

هر کلمه ای که به لیست خود اضافه می کنید باید با این 5 عنصر مطابقت داشته باشد. شما می توانید بسیاری از برنامه ریزان کلمات کلیدی رایگان را بصورت آنلاین پیدا کنید. یا می توانید از ابزارهای پولی مانند آن هایی که قبلاً ذکر شد استفاده کنید. آنها با کار کمتری بینش بیشتری به شما می دهند.

-مرورگر کلید واژه ی ماز- ابزاری رایگان و عالی است.به شما می گوید:

 1. چقدر یک کلمه ترافیک می شود
 2. چه درصد از نتایج حاصل از جستجوی ارگانیک است
 3. رقابت برای این کلمه کلیدی چقدر دشوار است
 4. کلمات کلیدی مشابه برای در نظر گرفتن
 5. رقبای برتر ملی برای آن کلمه کلیدی
 6. قدرت تخمینی رقبا برتر

اجازه دهید یک مثال بزنیم تا ببینیم کلمه کلیدی بزرگ چیست ؟

شما یک شرکت تهویه هستید . آیا تعمیر کولر کلید واژه خوبی برای هدف شماست ؟

حجم این کلمات کلیدی زیاد است. این یک بررسی در ستون حرفه ای است. میزان دشواری 38 از 100 است. این تعداد توضیح می دهد که یک سایت با کیفیت در چه رده هایی آسان است. به عبارت دیگر، دشواری کم به این معنی است که یک سایت عالی می تواند همه افراد را تحت تأثیر قراردهد.وب سایت شما ممکن است همین سایت شگفت انگیز باشد یا نباشد. اما به همین دلیل ما اینجا هستیم .

برای درک واقعی اینکه دسترسی به صفحه 1 در جستجوهای گوگل، چقدر سخت است، به -DA- (اتوریتی دامنه) ی 3 سایت برتر نگاه کنید. این را با اتوریتی دامنه خود مقایسه کنید. می توانید اتوریتی دامنه خود را در یک ابزار رایگان بررسی کنید.اگر -DA- آنها بسیار بالاتر از شما باشد، رقابت با آنها سخت تر خواهد بود. اما این بدان معنا نیست که شما به طور کامل از این کلمه کلیدی چشم پوشی کنید. شما فقط نیاز به بدست آوردن  قدرت نفوذ دارید .

شما این کار را با انجام دو کار انجام خواهید داد.

اول، یک کلیدواژه‌های دم دراز را انتخاب کنید که این کلمه کلیدی را به عنوان کلید واژه شما در نظر گرفته باشد.

 • هزینه تعمیر کولر گازی
 • تعمیر سیستم تهویه هوا در نزدیکی من
 • عیب یابی در تعمیر تهویه هوا

انجام این کار به شما امکان می دهد ساختن اقتدار خود برای آن کلمه کلیدی را آغاز کنید بدون اینکه فقط در آنجا بنشینید و منتظر بمانید تا مقام شما بالا برود. 

دوم، از کلمات کلیدی LSI استفاده کنید. LSI(فهرست بندی معنایی نهفته) روشی پیچیده برای گفتن است، از کلمات دیگری استفاده کنید که از کلید واژه شما پشتیبانی می کنند. وقتی این کار را کردید، باعث می شود محتوای شما با عمق بیشتری ظاهر شود.

استراتژی هایی مانند این اجازه می دهد این اتفاق بیفتد

این یک عکس از نتایج جستجوی گوگل است . کمی متفاوت به نظر می‌رسد چون ما از یک متصل شونده آزاد به نام موزبار استفاده می‌کنیم . این برای مرورگر وب موجود است و برای تجزیه تحلیل رقیب بسیار مفید است .

استراتژی کلمات کلیدی

به دامین اتوریتی 3 نتایج عالی ارگانیک توجه کنید . یک وب سایت با 21 بازپرس بخش #1 دارد . وب سایت‌هایی با قدرت برآورد شده بالاتر 94 و 86 دی ای باید قادر به شکست ان 21 دی ای باشند . اما آن‌ها در جایگاه دوم و سوم قرار می‌گیرند . ساختن محتوای صحیح در اطراف کلمات کلیدی شما می‌تواند باعث این اتفاق باشد . 

8-صفحات فرود را با کلیدواژه ها هماهنگ کنید

ما از صفحات فرود در اینجا خیلی راحت استفاده می‌کنیم . هر صفحه‌ای که در هنگام کلیک بر روی یک نتیجه جستجو روی آن کلیک کنید ، صفحه ورود است . 

این می‌تواند یک صفحه فروش ، صفحه قیمت‌گذاری ، یا یک مقاله وبلاگ باشد 

در هر مورد ، چیزی که آن‌ها در آن صفحه مشاهده می‌کنند بر تعامل شان با سایت و برند شما تاثیر می‌گذارد . آن را فورا ً مشخص کنید . در غیر این صورت می‌توانید این حالات را ببینید .

 • فرد از کلید واژه بالا استفاده کرد 
 • آن‌ها آماده خرید هستند 
 •  با اطلاعات کاملی از آن‌ها استقبال خواهید کرد
 • ممکن است آن‌ها را از دست بدهید 
 • جستجوگر وارد یک پرس و جوی جستجو می‌شود که عبارت ” فروش ” است 
 • صفحه‌ای که بعد از کلیک کردن گرفته می‌شود آن‌ها را به صفحه محصولات نمی‌برد . آن‌ها رفتند .

استراتژی کلید واژه نه تنها در یک تبدیل احتمالی از دست داده‌اید . این خروجی فوری جمع می‌شود . موتورهای جستجو مانند گوگل ، این ” فرارهای ” را دنبال می‌کنند . در چشمان آن‌ها ، شما یک تجربه عالی برای کاربر ایجاد نمی‌کنید . این به این دلیل نیست که سایت شما کند بوده و یا نسخه همراه نداشته باشد. این به این دلیل است که شما کسی را تشویق کرده‌اید که روی صفحه وب سایت شما کلیک کند تا آن‌ها را به صفحه‌ای هدایت کند که انتظار آن‌ها را ندارد . نتیجه در جستجوها ، هم به صورت ارگانیک و هم در تبلیغات کاهش خواهد یافت . اگر ادامه یابد ، شما ممکن است در جستجوی آن کلیدواژه نامریی شوید . این تاثیر بسیار گسترده است چون این می‌تواند قابلیت اعتماد کلی وب سایت شما را تحت‌تاثیر قرار دهد . اگر گوگل شما را غیرقابل اطمینان می‌بیند ، در هر کلمه کلیدی دشوارتر خواهد بود .

جایی که مشتری  به دنبال نیاز خود باشد ، صفحه باید آن‌ها را تشویق کند تا بیشتر در مورد برند شما اطلاعات کسب کنند . یا باید آن‌ها را برای کلیک روی چیزهای دیگر روی وب سایت خود تشویق کنید . این باعث می‌شود که شما به شدت مرتبط و شایسته دید ویژه در نتایج جستجو باشید .

9-عملکرد پیگیری کنید و برای نتایج بهتر بهینه کنید

استراتژی کلید واژه شما باید با استراتژی محتوای شما همخوانی داشته باشد . و از آنجا که محتوا باید به طور منظم به روز شود ، شما باید عملکرد کلیدواژه خود را ردیابی کنید تا فهرست کلید واژه ‌های شما بهبود یابد . کلمات کلیدی را که از آن‌ها استفاده می‌کنید به روز کنید و یا شاید چند کلمه کلیدی دیگر در محتوای موجود خود اضافه کنید .

هیچ استراتژی کلید واژه کامل نیست تا زمانی که یک سیستم برای ردیابی کارایی داشته باشید . چیزی را که نیاز دارید اندازه‌گیری کنید و اینکه چطور آن را اندازه‌گیری کنید . همانطور که نتایج خود را اندازه‌گیری می‌کنید ، متوجه می‌شوید که برخی کلمات کلیدی و محتوا بهتر از دیگران عمل می‌کنند . آن‌ها را مطالعه کنید تا بیشتر در مورد این که چرا این کار را به خوبی انجام می‌دهند ، یاد بگیرید .

کلمات کلیدی را بیشتر دوست داشته باشید .

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)