مدت زمان تقریبی مطالعه : 13 دقیقه

شما به عنوان صاحب کسب‌وکار باید اهمیت نگه داشتن اشیا را در زمان بازاریابی بدانید . آخرین کاری که شما می‌خواهید انجام دهید این است که پول یا زمان خود را در جهت غلط سرمایه‌گذاری کنید .
اما با بازاریابی ایمیلی ، شما ریسک کمی از این اتفاق را دارید . چرا ؟
از آنجا که بازاریابی ایمیلی یکی از روش‌های بازاریابی است که آزمون زمان را انجام داده‌است . صاحبان کسب‌وکار از همه اندازه‌های آن را در طول سال‌ها برای رسیدن به مخاطبان هدف خود و افزایش تعداد فروش خود انجام داده‌اند .
با این حال ، سوال این است که آیا ما آمار بازاریابی ایمیلی قابل‌اطمینان برای پشتیبانی از این ادعاها داریم ؟
البته ! و صاحب کسب‌وکار بودن، مهم است که از این آمار ایمیل آگاه باشید . این به شما این امکان را می‌دهد که در بازاریابی ایمیلی برای رشد کسب‌وکار خود سرمایه‌گذاری کنید .
همچنین ، اگر در بخش بازاریابی کسب‌وکار خود دست و پنجه نرم می‌کنید ، باید بدانید که چگونه آمار بازاریابی ایمیلی اصلی وجود دارد. آن‌ها به شما کمک خواهند کرد هزینه‌های خود را توجیه کنید و ارزش واقعی در بازاریابی ایمیلی را ببینید .
قبل از اینکه به بسیاری از آمار بازاریابی الکترونیکی تایید شده برسیم ، ارزش دانستن این که بازاریابی ایمیلی بهتر از هر روش دیگر بازاریابی دیجیتال در آنجا کار می‌کند ، ارزش دارد . از آنجا که مشهور است که ۴، ۴۰۰ دلار برای شما به ارمغان آورده‌است ، که بسیار عظیم است .

اداره بازاریابی ایمیلی ۲۰۱۷ Econsultancy این موضوع را تایید می‌کند ، با تقریبا ً سه چهارم از ۶۸۹ شرکت کنندگان این شرکت آن را به عنوان خوب یا عالی برای بازدهی سرمایه رتبه‌بندی می‌کنند . بالاترین میزان هر کانالی که ذکر می‌شود .

نکته خوب در مورد بازاریابی ایمیل این است که تنها کمک به شما برای تبدیل کردن مشتریان / مشتریان به مشتریان / مشتریان فراتر می‌رود . همچنین به شما این امکان را می‌دهد که با انجام دادن آن به راحتی به شما کمک کند .. .
سفر کلی مشتری را بهبود بخشیده و آن را به سطح بعدی ببرید .
با ایجاد آگاهی از برند قوی در جلوی ذهن مشتری قرار بگیرید .
چشم‌انداز و تجربیات سفارشی مشتریان را به مشتریان خود بدهید تا آن‌ها بتوانند کلمه را در مورد آن پخش کنند .
ارزش عمر مشتریان را با ارائه ارزش واقعی به یک اساس سازگار تقویت کنید .
حالا که کمی سابقه در رابطه با بازاریابی ایمیلی داریم ، اجازه دهید به ۱۰ آمار بازاریابی ایمیل توجه کنیم که شما را متقاعد خواهد کرد ( یا شریک شما ) چرا بازاریابی ایمیلی ارزش زمان شما را دارد .

آمار # ۱ : استفاده از پست الکترونیکی در سراسر جهان ۳ میلیارد کاربر تا سال ۲۰۲۰

اجازه دهید فهرست آمار بازاریابی ایمیلی با مطالعه‌ای انجام‌شده توسط گروه Radicati آغاز شود ، که پیش‌بینی می‌کند که تعداد کاربران پست الکترونیکی تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۳ میلیارد نفر افزایش خواهد یافت. به عبارت دیگر ، بخش عظیمی از جمعیت جهان ( تقریبا نیمی از آن ) به زودی از ایمیل استفاده خواهد کرد .
در حقیقت ، اگر شما به استفاده از ایمیل فعلی نگاه کنید ، Gmail ( یکی از سریع‌ترین برنامه‌ها در حال رشد ) ، بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان در سال ۲۰۱۶ دارد که توسط Statista گزارش شده‌است .
کاربران فعال
واقعیت این است که ایمیل به هیچ جایی نمی‌رود . ما همه دیده‌ایم که چگونه رسانه‌های اجتماعی می‌توانند بیایند و بروند . اما ایمیل همیشه اینجا بوده‌است . این امر به رشد قوی‌تر خود ادامه می‌دهد و نتایج بهتری را در سال آینده به دست خواهد آورد .
حتی با وجود اینکه وب سایت‌های ارتباط جمعی به سرعت در حال رشد هستند و سایت‌هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام به کاربران از طریق بارها اضافه می‌کنند ، اما هنوز به دسترس و ممکن است ایمیل ارسال نشود . از هر بازاریاب با تجربه‌ای بپرسید و او به شما خواهد گفت که ایمیل در واقع بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی ” بسته ” در آنجا است .
بدون توجه به اینکه شما در حال حاضر چگونه کسب‌وکار خود را تبلیغ می‌کنید ، باید بازاریابی ایمیلی به مخلوط اضافه کنید چون این راه مطمئنی برای اتصال به مخاطب هدف تان بدون هیچ هزینه‌ای است . با ایجاد رابطه با آینده و مشتریان از طریق ایمیل ، شانس بهتری برای کسب مجدد کسب‌وکار در طولانی‌مدت خواهید داشت .
خط پایین این است : ایمیل یک رسانه است که همانند ستون فقرات ارتباطی عمل می‌کند که در اینترنت رخ می‌دهد . بنابراین زمانی که شما ایمیل را جدی می‌گیرید ، ایجاد یک کسب‌وکار پایدار در وب مشکل خواهد بود . و این دقیقا ً همان چیزی است که شما می‌خواهید از آن دوری کنید .

آمار # ۲ : فهرست پست الکترونیکی قطعه‌بندی به نرخ‌های پایین‌تر Unsubscribe منتهی می‌شود

هنگامی که شرکت Lyris ، بازاریابان ایمیلی مورد بررسی را مورد بررسی قرار داد که از تقسیم‌بندی لیست استفاده می‌کنند ، آن‌ها دریافتند که اکثر آن‌ها شاهد افزایش نرخ‌های آزاد و حتی نرخ‌های قطع اشتراک پایین هستند .

با توجه به مطالعه دیگری که توسط MailChimp انجام شد، کمپین ‌های بازاریابی ایمیلی به میزان ۱۴.۶۵ درصد در مقایسه با کمپین ‌های غیر بخش‌بندی شده افزایش می‌یابد . آن‌ها همچنین متوجه شدند که تقسیم‌بندی لیست ، نرخ کلیک – را با حدود ۵۹.۹۹ % افزایش می‌دهد .
از بین تمام آمار بازاریابی ایمیلی ، این یکی فقط برای نشان دادن اهمیت تقسیم‌بندی فهرست پست الکترونیکی شما به بهترین روش ممکن ادامه می‌دهد . دلیل اصلی که چرا ایمیل‌ها به خوبی کار می‌کنند این است که آن‌ها بسیار مرتبط هستند . این ایمیل‌ها برای هر مشتری براساس داده‌های حیاتی مانند :
سن
جنسیت
مکان
رفتار
علایق
مرحله چرخه زندگی
کل ایده پشت سر ارسال ایمیل‌های segmented ، اجتناب از ارسال ایمیل‌های عمومی به همه در لیست ایمیل تان است .
محتوایی که شما به subscribers ارسال می‌کنید باید مفید و مرتبط با نیازها و خواسته‌های آن‌ها باشد . اگر شما اصرار دارید که ایمیل‌هایی را ارسال کنید که بی‌ربط هستند ، مشترکین در نهایت به شما غذا می‌دهند و لیست شما را ترک می‌کنند یا حتی ممکن است نامه شما را به پوشه junk بفرستند .
اگر به آمار بازاریابی ایمیلی دیگر نگاه کنید ، به این دلیل که چرا ایمیل‌ها برای برخی بازاریابان کار نمی‌کنند ، متوجه خواهید شد که یکی از دلایل فقدان ارتباط است .
طبق گفته MarketingProfs ، بیش از ۴۰ % از بازاریابان که از بازاریابی ایمیلی استفاده می‌کنند ، ارسال پیام‌های الکترونیکی هدفمند را نادیده می‌گیرند . و کم‌تر از ۵ % آن‌ها از هدف‌گیری لایه‌ای استفاده می‌کنند ، که یک اشتباه است .
این چه چیزی به شما می‌گوید ؟ موفقیت بازاریابی ایمیلی سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود برای برندها که ایمیل‌های عمومی را بدون تقسیم‌بندی مجدد فهرست ایمیل خود ارسال می‌کنند . اگر می‌خواهید ارتباط را به بازاریابی ایمیل تان اضافه کنید ، پس باید ایمیل‌هایی را ارسال کنید که بیش از حد هدف قرار گرفته‌اند .
اگر به inbox نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که بهترین ایمیل آن‌هایی هستند که به طور خاص برای شما مورد هدف قرار می‌گیرند . این نشان می‌دهد که این شرکت‌ها / برندها به شما و علایق شما اهمیت می‌دهند . و به همین دلیل است که بازاریابی ایمیلی برای آن‌ها کار می‌کند .
به یاد داشته باشید، خوب است که ایمیل‌های تبلیغاتی تان را از زمان به زمان ارسال کنید . اما از تقسیم‌بندی فهرست به طور پیوسته استفاده کنید .

آمار # ۳ : نرخ بازدهی برای شخصی سازی ، میانگین ۱۸.۸ %

در مطالعه‌ای که توسط Statista انجام شد مشخص شد که ایمیل‌های شخصی ۱۸.۸ % بیشتر از ایمیل‌های غیر شخصی که تنها ۱۳.۱ % می‌رسد ، باز می‌شود .
در تحقیقی دیگر که توسط خدمات بازاریابی Experian انجام شد ، آن‌ها دریافتند که خطوط موضوعی الکترونیکی شخصی به ۲۶ % نرخ افتتاح منحصر به فرد کمک کرده‌است ، با شرکت‌های مسافرتی که بیش‌ترین سود را از آن دریافت می‌کنند .
آمار بازاریابی ایمیلی
در یک مطالعه دیگر که توسط گروه آبردین انجام شد ، آن‌ها دریافتند که پیام‌های شخصی سازی شده، مسیول بهبود click – throughs در لینک‌های CTA با میانگین ۱۴ % و نرخ تبدیل تا ۱۰ % می‌باشد .
شخصی‌سازی همواره موضوع بحث در محافل بازاریابی ایمیلی بوده‌است . در طول سال‌ها ، چندین مطالعه قدرت ایمیل‌های شخصی شده را به اثبات رسانده‌اند . امروزه نه personalizing یک اشتباه بازاریابی ایمیلی است که شما نمی‌توانید آن را انجام دهید .

آمار # ۴ : ۵۹ % از بازاریابان B۲B می‌گویند که ایمیل موثرترین راه برای تولید درآمد است .

طبق نظر اما بازاریابی ، ۵۹ % بازاریابان B۲B ادعا می‌کنند که ایمیل بهترین کانالی برای بازاریابی است وقتی که درآمد بیشتری ایجاد می‌کند .

اجازه دهید با آن مواجه شویم ؛ دلیلی که شما از بازاریابی ایمیلی استفاده می‌کنید این است که کسب‌وکار بیشتری به دست آورید . گرفتن ایمیل‌های شما باز می‌شود و have که بر روی لینک‌های شما کلیک می‌کنند عالی است . اما اگر شما درآمد بالاتری را تجربه نمی‌کنید ، اینها تنها معیارهای غرور هستند .
ایمیل زمانی دارد و ثابت شده‌است که حالت خوب ارتباط برای انتقال پیام‌های بازاریابی و افزایش درآمد است . جای تعجب نیست که کسب و کارهایی که با موفقیت از بازاریابی ایمیلی استفاده می‌کنند آن را کانالی با بالاترین پتانسیل برای راه‌اندازی درآمد می‌بینند .
اگر در گذشته بازاریابی ایمیلی را امتحان کرده‌اید ، می‌دانید که نیاز به کمی آزمون و خطا دارد ، به خصوص اگر شما تازه‌کار هستید . بنابراین اگر شما به دنبال افزایش درآمد و دستیابی بهتر به سرمایه‌گذاری از تلاش‌های بازاریابی ایمیلی خود هستید ، باید بر روی بهبود نرخ تبدیل خود تمرکز کنید .
در اینجا چند چیز وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که بیشتر لیست ایمیل خود را به درآمد تبدیل می‌کنید :
ترافیک ایمیل خود را به صفحه‌ای اختصاصی ارسال کنید ( برای مشتریان قدیمی و هم جدید بکار گرفته شود ) ، به جای فرستادن افراد به صفحه خانگی تان و یا یک صفحه با پیشنهادها چند گانه.
از یک مکالمه تلفنی محکم استفاده کنید که در واقع خوانندگان را هل می‌دهد تا اقدام کنند . یک دلیل و یک فایده برای این کار به آن‌ها بدهید .
برای ارسال پیشنهاد مناسب به لیست email ، پیشنهادها چند گانه را تست و پاسخ مشترکین خود را اندازه‌گیری کنید . ببینید کدام یک از پیشنهادها به آن‌ها انگیزه می‌دهد تا دکمه خرید را بزنند .
در آخر ، افزایش درآمد با ایمیل یک بازی بلند مدت است . بنابراین بر روی ایجاد روابط بلندمدت با مشترکین خود تمرکز کنید . این روشی است که شما می‌توانید بازده خوبی در سرمایه‌گذاری داشته باشید – بدون اینکه صبر داشته باشید .

آمار # ۵ : ۸۶ % از متخصصان به استفاده از پست الکترونیکی به هنگام برقراری ارتباط برای مقاصد کسب‌وکار ترجیح می‌دهند.

یکی دیگر از موارد مهم در فهرست ما از آمار بازاریابی ایمیلی این واقعیت است که ۸۶ % از افراد حرفه‌ای در ارتباط با سایر واسطه‌ها ، هنگامی که به بازاریابی تجاری می‌رسد ، اولویت پست الکترونیکی می‌دهند ؟ بازاریابی ایمیل واقعا ً موثر است ؟
همان طور که می‌گویند ، اثبات قضیه در پودینگ است . اگر شما آمار بالای بازاریابی ایمیلی را بررسی کنید ، متوجه خواهید شد که اکثر متخصصان کسب‌وکار ایمیل را به عنوان بهترین رسانه برای اتصال می‌بینند ، و آن را حتی در بالا برای مواجه شدن با جلسات و مکالمات تلفنی بررسی می‌کنند .
از خودتان بپرسید ، چرا ایمیل اهمیت زیادی دارد ؟ به عبارت ساده ، به این دلیل که از نظر دادن نتایج دنیای واقعی کار می‌کند . یا اینکه افراد حرفه‌ای جدی را پیدا نمی‌کنید که آن را برای کار بر روی فعالیت‌های مربوط به کسب‌وکار خود انتخاب کنند .
هم چنین ، ایمیل زمانی که به آغاز گفتگوهای جدید کمک می‌کند ، یک فاکتور راحتی خاص دارد . که بعدا ً می‌تواند از طریق تلفن یا صورت به جلو برده شود . که باعث می‌شود ایمیل هم قبل از گرفتن یک معامله تجاری ، اولین حالت ارتباطی باشد .

امروزه افراد حرفه‌ای زیادی وجود دارند که به طور منظم از ایمیل برای رشد کسب‌وکار و شبکه خود با همسالان خود استفاده می‌کنند . بنابراین اگر شما هم همین کار را بکنید و نتایج بهتری را در طول یک دوره زمانی به دست آورید ، تعجبی نخواهد داشت .

آمار # ۶ : ایمیل سومین منبع بسیار موثر اطلاعات برای مخاطبین B۲B است

نشریه Imagination ایمیل را به عنوان سومین منبع با نفوذ ترین منبع اطلاعات برای مخاطبان B۲B گزارش کرده‌است که تنها در پشت توصیه‌های هم‌کار و رهبران فکری خاص صنعت است .
آیا این یکی از دلایلی است که چرا ۹۳ % از بازاریابان B۲B از بازاریابی ایمیلی استفاده می‌کنند ؟
بازاریابی ایمیلی B۲B
اگر شما به تمام آمار بازاریابی ایمیلی محبوب نگاه کنید ، این مورد نیاز به کار کردن ندارد . اگر یک کسب‌وکار داشته باشید و می‌خواهید یک برند جامد بسازید ، باید تاثیر داشته باشید . این روشی است که شما مشتریان را به دست می‌آورید . یا بیشتر مشتریانی که می‌خواهند این کلمه را در مورد برند شما پخش کنند . و ایمیل راه خوبی برای انجام این کار است .
حال ، این کار no است . اگر یک کسب‌وکار داشته باشید و می‌خواهید یک برند جامد بسازید ، باید تاثیر داشته باشید . این روشی است که شما مشتریان را به دست می‌آورید ، یا بیشتر مشتریانی که می‌خواهند این کلمه را در مورد برند شما پخش کنند .
داشتن یک استراتژی بازاریابی ایمیلی قوی که در آن شما واقعا ً به آینده / مشتریان خود اهمیت می‌دهید و تلاش می‌کنید تا ارزش واقعی خود را به آن‌ها بدهید . این به شما اجازه می‌دهد به inbox برسد و در یک سطح بالاتر به آن‌ها متصل شوید . در عوض ، آن‌ها به برند شما احترام می‌گذارند ، که باعث می‌شود شما در جایگاه خود نفوذ بیشتری داشته باشید .
افرادی مانند یادگیری از منابع قابل‌اعتماد در زمان دستیابی به اطلاعات . دو عامل که در بالا به توصیه‌های هم‌کار و رهبران فکری برتری دارند در خود منابع اطلاعات کیفی هستند . اکثر مردم در واقع تحت‌تاثیر آن‌ها قرار گرفته‌اند ، زیرا به آن‌ها اعتماد دارند .
داشتن پست الکترونیکی بعد از این دو منبع معتبر می‌گوید که ایجاد روابط محکم که مبتنی بر اعتماد است و در واقع بیشتر محصولات و خدمات شما را به فروش می‌رساند ، یک رسانه عالی است .
واژه کلیدی در اینجا اعتماد است ، که برای ایجاد روابط مورد نیاز است که به شما در آوردن دوباره کسب‌وکار کمک می‌کند . برای اطمینان از اعتماد به ساختمان در هر قدم ، اطمینان حاصل کنید :
ایمیل‌های ارسال کنید که در اطراف برند و یا محصول شما متمرکز نیستند . آن‌ها را مشتری مدار قرار دهید چون به این ترتیب است که شما به اعتماد آن‌ها دست خواهید زد . هرچه بیشتر در مورد آن‌ها بدانید ، راحت‌تر می‌توانید آن‌ها را متقاعد کنید که در برند شما سرمایه‌گذاری کنند و احساس ارتباط کنند .
بر پرورش مشتریان خود و دادن ارزش شگفت‌انگیز به مشتریان فعلی خود با کمک ایمیل تمرکز کنید . هیچ سودی برای فروش وجود ندارد چون فقط می‌خواهد نتیجه معکوس داشته باشد .
اطلاعات متنوعی برای آن‌ها ارسال کنید که شما را از رقابت جدا می‌کند و رهبری فکری شما را ایجاد می‌کند . فقط سعی نکنید همان نکات قدیمی را به شما نشان دهید . به آن‌ها توصیه کنید که به یک دوست کمک کنید .
از تبدیل ایمیل‌های خود به تبلیغ فروش خودداری کنید . در عوض ، آن‌ها را تبدیل به تکه‌های محتوایی کنید که مشترکین شما به خواندن و تقسیم کردن با دیگران مفتخر هستند . محصولات و خدمات شما مشخصا ً چند نقطه درد را حل می‌کنند؛ محتوای پیرامون آن‌ها را ایجاد کنید .

آمار # ۷ : ۵۰ % مصرف کنندگان از بخش بازاریابی حداقل یک‌بار یک ماه خرید می‌کنند

چرخه فروش دریافت که ۵۹ % از مصرف کنندگان ادعا می‌کنند که تصمیمات خرید آن‌ها در واقع تحت‌تاثیر ایمیل‌های بازاریابی است . و ۵۰ درصد گفتند که آن‌ها حداقل هفته‌ای یک‌بار از یک ایمیل بازاریابی می‌خرند .

روزهایی که مردم نسبت به خرید آنلاین تردید داشتند گذشته‌است . امروزه ، افراد بیشتری محصولات / خدمات انتخابی خود را بر روی وب می‌خرند و آن هم به طور منظم .
چیزی که ایمیل را یک رسانه بازاریابی جالب می‌سازد این است که مردم آن را به عنوان most فضای خصوصی خود می‌بینند . به عبارت دیگر ، اگر کسی شما را به inbox اجازه دهد ، شما می‌خواهید توجه بیشتری را نسبت به آن‌ها در Facebook و Twitter شان جلب کنید .
افراد واقعا ً به ایمیل توجه می‌کنند و اگر شما مواد خوب را تحویل می‌دهید آن‌ها را به طور مداوم باز کنید . بنابراین تعجب‌آور نیست که ایمیل نقشی کلیدی در تصمیم‌گیری مرتبط با خرید برای بیش از نیمی از مصرف کنندگان دارد .
هنگامی که یک برند به طور مرتب لیست خود را با ترکیبی از محتویات و پیشنهادها مربوطه تحویل می‌دهد ، برای آن آسان می‌شود که ترافیک هدفمند لیزری را به صفحه محصول هدایت کند .
اگر برند شما در گذشته به طور جدی ایمیلی دریافت نکرده است، اکنون زمان آن است که این کار را انجام دهید . از آنجا که آمار ایمیل دنیای واقعی ثابت می‌کند که شما می‌توانید افراد بیشتری را با استفاده از بازاریابی ایمیلی از شما خریداری کنید .

آمار شماره ۸ : حساب‌های تلفن همراه ۵۵ % از پست الکترونیکی باز می‌شود

با توجه به آمار مربوط به بازاریابی ایمیلی که از گزارش وضعیت الکترونیک Litmus دریافت شده‌است ، اکنون تلفن همراه ۵۵ درصد از کل opens.emai ایمیل را با استفاده رو به رشد تلفن‌های هوشمند باز می‌کند ، شکی نیست که تعداد زیادی از مصرف کنندگان از آن‌ها برای دسترسی به ایمیل خود استفاده می‌کنند ، بلکه خریده‌ای خود را نیز انجام می‌دهند .
اگر شما کاری دارید که می‌خواهید نتایج را با بازاریابی ایمیلی ببینید ، باید بر روی رسیدن به مشترکین email در گوشی‌های موبایل خود به روش‌های خلاقانه تمرکز کنید .
تماس مداوم می‌گوید که ۸۸ % از کاربران گوشی‌های هوشمند به طور مرتب ایمیل خود را روی دستگاه تلفن همراه خود چک می‌کنند . که باعث می‌شود ایمیل حتی قدرتمندتر از ایجاد و راه‌اندازی برنامه خود بر روی آندروید یا آیفون باشد .
در نهایت ، شما باید سعی کنید تجربه مشترکین ایمیل خود را در تلفن همراه بهبود بخشید ، زیرا توسط نظارت بر کمپین پیدا شده‌است که ۵۲ % از مشتریان ممکن است نمی‌خواهند با شرکتی درگیر شوند که تجربه ضعیف تلفن همراه را ارائه می‌دهد .
به طور خلاصه ، تمرکز بر دادن تجربه بهتر به کاربران تلفن همراه ، زیرا کلید به دست آوردن مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است – به خصوص زمانی که آن‌ها محتوای ایمیل شما را مرور می‌کنند .

آمار شماره ۹ : خوش آمدید ، ۳۲۰ % درآمد بیشتر از دیگر mailings تبلیغاتی تبلیغاتی را راه‌اندازی کنید .

گزارش‌ها WordStream به طور متوسط ۳۲۰ % بیشتر به ایمیل‌های خوشامد گویی ( براساس یک پست الکترونیکی ) نسبت به ایمیل‌های تبلیغاتی دیگر نسبت داده می‌شود .
چه کسی می‌دانست که این ایمیل چه زمانی می‌تواند موثر باشد ؟ جالب است ، و درست است .
اکثر متخصصین بازاریابی اهمیت کسب درآمد بیشتر از مشتریان موجود را موعظه می‌کنند که به همین دلیل است که آن‌ها بر فروش مجدد تاکید می‌کنند . با این حال ، در انجام این کار ، کسب‌وکار شما نباید از افراد جدید که در لیست ایمیل شما قرار دارند ، چشم‌پوشی کند .
ایجاد یک تجربه onboarding آرام می‌تواند کلید باز کردن عایدی بیشتری باشد که قبلا ً وجود نداشت . چه در حال صرف پول و یا زمان برای بدست آوردن چشم‌انداز / مشتری در فهرست خود باشید یا خیر ، باید زمان کافی را صرف کامل کردن فرآیند onboarding کنید . چون این روشی است که شما قادر خواهید بود از ایمیل خوش‌آمدگویی قوی استفاده کنید .

یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد بهترین ایمیل تان استفاده از استراتژی پست الکترونیکی drip است ، به طوری که افرادی که با ایمیل استقبال نمی‌کنند ، می‌توانند با نامه‌های الکترونیکی دیگری در این مجموعه تغییر یابند .
در اینجا چند نکته وجود دارد که ایمیل‌های خوش را خواهید دید :
استقبال از چشم اندازه‌ای جدید یا مشتریان
Thanking مشترک جدید
معرفی افراد به برند یا محصول تان
درخواست از مشترکین جدید در مورد مهم‌ترین چالش آن‌ها
ارسال آخرین شماره خبرنامه یا سایت تان
فرستادن اولین درس از مجموعه ایمیل تان
به اشتراک گذاری آخرین تحقیقات / منابع
همچنین ، سعی کنید ایمیل‌های خوش‌آمد خود را کوتاه و به این نقطه نگاه دارید ، زیرا بیش از ۶۰ درصد از ایمیل‌های خوش‌آمد گویی فقط ۵۰ تا ۱۵۰ کلمه هستند .

# ۱۰ : افرادی که محصولات را از طریق پست الکترونیکی خریداری می‌کنند ، ۱۳۸ % بیش از افرادی را که به پست الکترونیکی دریافت نمی‌کنند ، سپری می‌کنند .

هر کسی ایمیل‌های تبلیغاتی دریافت نمی‌کند ، اما آن‌هایی که این کار را می‌کنند بیشتر احتمال بیشتری صرف خرید آنلاین می‌کنند . حداقل این چیزی است که تحقیق درباره Convince و Convert منتشر می‌کند : spendingPeople که محصولات یا خدمات را در نتیجه مواجهه با یک ایمیل تبلیغاتی خریداری می‌کنند ، ۱۳۸ درصد بیشتر از افرادی که پیشنهادهای پست الکترونیکی دریافت نمی‌کنند ، پایان می‌دهند .
صحبت در مورد آمار بازاریابی ایمیلی ، این یکی بسیار ساده است . نمی‌تواند واضح‌تر از این باشد .
زمانی که در بازاریابی ایمیلی سرمایه‌گذاری می‌کنید ، قرار است مردم پول بیشتری را صرف محصولات / خدمات خود کنید . که به این معنی است که شما درآمد خود را بدون اضافه کردن چیز دیگری به محصولات / خدمات فعلی خود افزایش خواهید داد .
پیچش با پایان دادن به آمار بازاریابی الکترونیکی
البته ما قادر نبودیم که تمام آمار بازاریابی ایمیلی در آنجا را پوشش دهیم . اما ما می‌خواستیم آن‌هایی را که احساس می‌کردیم ( در نظر تخصصی مان ) به عنوان یک صاحب کسب‌وکار برای شما مفید بودند را مشخص کنیم .
از هیچ کدام از این آمار یکه خورده بودید ؟ یا اینکه شما با یکی دیگر از آمار بازاریابی ایمیلی آمده‌اید که شما به آن‌ها کمک کرده‌اید ؟ آن‌ها را در قسمت نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید . ما دوست داریم از خوانندگان خود بشنویم !

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)