ساعات کاری : 08:00 تا 18:00 عصر

به وب سایت آژانس تبلیغات آرت دیزاین خوش آمدید

09152454612

تبلیغات در فضای مجازی

اینترنت یک فضای تعاملی جذاب و در حال رشد در ایران است ، افراد جامعه مدت زمان زیادی را در روز از اینترنت استفاده می کنند . اگر به دنبال روشی قدرتمند برای تبلیغات هستید ، یکی از ابزارهای کاربردی تبلیغات در فضای مجازی است .

تبلیغات در فضای مجازی در مقایسه با دیگر ابزارها مقرون به صرفه است ، قابلیت اندازی گیری و گزارش گیری دارد و قدرت نفوذ بالایی دارد . تازه شما میتوانید مقدار بیشتری از اطلاعات درباره کسب و کار خود را به کاربران ارائه کنید . می توانید تبلیغات خود را در قالب بنرهای مجازی ، متن ، عکس و ویدئو عرضه کنید . مهمترین ویژگی آن دست به دست شدن و باز انتشار محتوا مجازی است که در دیگر ابزارها این عملا انجام نمی گیرد . برای معرفی شما ابزارهای متنوع و ایده های جذابی در فضای مجازی داریم 🙂

تبلیغات در اپلیکیشن ها

تبلیغات در اپلیکیشن های پیام رسان و خدماتی نظیر اینستاگرام و تلگرام و دیگر اپلکیشن های پربازدید می تواند به سریع دیده شدن شما کمک کند . شما می توانید با استفاده از این ابزار هم کالا و خدمات خود را معرفی کنید هم باعث افزایش ممبر ها و فالوئر های واقعی برای صفحات اجتماعی خود شوید .

انواع تبلیغات در این حوزه : تبلیغات در پیج های پربازدید ، ارسال ناتیفیکیشن های تبلیغاتی به اپلیکیشن های پربازدید اشاره کرد ، که در قالب یک کمپین هدفمند باید انجام گیرد و گزارشات و فید بک ها به صورت متوالی بررسی شود .

ثبت سفارش

تبلیغات در سایت ها

وب سایت ها توانسته اند با ارائه محتوی به مخاطبین خود تعداد زیادی بازدید کننده را جذب نمایند ، شما می توانید از این بستر آماده برای معرفی کالا و خدمات خود استفاده کنید . تبلیغات در وب سایت های پربازدید می تواند روش های مختلفی داشته باشد .

روش های مختلف تبلیغ در وب سایت ها : ۱- تبلیغات بنری ۲ – تبلیغات کلیکی ۳ – تبلیغات پاپ آپ  ۴ – ریپورتاژ آگهی ۵ – تبلیغات گوگل

ثبت سفارش
تبلیغات بنری و کلیکی

دراین روش بنر تبلیغاتی متحرک یا ثابت شما در سایت های پربازدید قرار میگیرد ، و در ازای زمان قرار گرفتن و یا کلیک و ورودی کاربر بروی وب سایت شما هزینه محاسبه خواهد شد . یکی از روش های مناسب برای برند سازی شما محصوب می شود .

ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی مقاله ای از شما است که در سایت های مطرح انتشار داده می شود ، شما در این مقاله می توانید به معرفی خود بپردازید عکس ، ویدئو و چند لینک قرار دهید ، که این لینک به بخش های مختلف وب سایت شما وصل می شود و باعث قدرت گرفتن وب سایت شما می شود .

تبلیغات گوگل

شما بسته تبلیغات گوگل را خریداری می کنید ، حساب شما شارژ خواهد شد و در کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل قرار می گیرید ، به ازای هر کلیک بروی لینک وب سایت شما و ورود کاربر از حساب شما مبلغی کسر خواهد شد . مبلغ کلیک بستگی به سطح رقابت در کلمه کلیدی دارد .

تبلیغات اینستاگرام

روش تبلیغاتی مناسب و پر طرفدار کمپین تبلیغات اینستاگرام است شما می توانید بسته تبلیغاتی خود را از طریق مکان ، موضوع ، هشتگ در معرض دید مخاطبان قرار دهید . در این روش حساب شما شارژ خواهد شد و در ازای فالو ، لایک ، ویو از حساب شما اعتبار کسر خواهد شد .

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات شما را در بیش از ۳۲ کانال استان تلگرامی و بیش از ۱۲ میلیون کاربر در سراسر ایران نمایش خواهیم داد . ابتدا برای شما بسته تبلیغاتی مناسبی را تهیه می کنیم و در تمام کانال های تحت پوشش انتشار می دهیم .

ارسال ناتیفیکیشن تبلیغاتی

اپلیکیشن ها قابلیت ارسال پیام های کوتاهی به مخاطبین خود دارند ، شما می توانید به راحتی بسته تبلیغات خود را در معرض دید میلیون ها کاربر اپلیکیشن های پربازدید قرار دهید . در پایان هم گزارشی از دیده شدن و کلیک شدن توسط کاربران به شما داده خواهد شد .

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید ؟؟