ساعات کاری : 08:00 تا 18:00 عصر

به وب سایت آژانس تبلیغات آرت دیزاین خوش آمدید

09152454612

همکاری در فروش (بازاریابی)

به محض ثبت نام در سیستم ۲۰٫۰۰۰ تومان هدیه بگیرید 


آرت دیزاین از تمامی کاربران جهت بازاریابی خدمات دیجیتال مارکتینگ دعوت به همکاری می کند، در حال حاضر شما می توانید هم از طریق سیستم همکاری در فروش ما فعالیت نمایید هم از طریق شماره ۰۹۱۵۲۴۵۴۶۱۲ تماس حاصل نمایید و شرایط همکاری را دریافت نمایید

نحوه عملکرد سیستم بازاریابی آرت دیزاین:

شما یک لینک اختصاصی ویژه دریافت می کنید و پس از آن ۱۰% از مبلغ سفارش تمامی کاربران جدیدی که از طریق لینک اختصاصی ویژه شما وارد آرت دیزاین شوند و سفارش خود را کامل کنند به اعتبار حساب همکاری در فروش شما شما اضافه می شود، زمانی شما درخواست واریز وجه را از ارسال کنید مبلغ پس از مدت زمان کوتاهی به حساب شما واریز خواهد شد.

شما می توانید به انتخاب خود یکی از بنر های تبلیغاتی آرت دیزاین را را در وب سایت خود قرار دهید، پس از آن هر بازدید از آرت دیزاین که منجر به خرید گردد، به صورت خودکار در حساب بازاریابی شما ثبت می شود، این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدیدکننده ها تا ۶۰ روز پس از بازدید مراجعه کنندگان هر گونه خرید از وبسایت آرت دیزاین را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

مثال :
۱- یک کاربر از طریق لینک اختصاصی شما وارد وبسایت آرت دیزاین می شود.
۲- کاربر در بخش پشتیبانی آرت دیزاین عضو شده و سفارش جدیدی را تکمیل می کند.
۳- پس از تکمیل سفارش سیستم به صورت خودکار ۱۰ درصد از مبلغ سفارش را به اعتبار حساب همکاری در فروش شما اضافه می کند.
۴- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه درخواست دریافت وجه، درخواست خود را مبنی بر دریافت اعتبار حساب همکاری در فروش خود ارسال کنید.

آموزش فعال سازی حساب بازاریابی:
۱- وارد حساب کاربری خود شوید.
۲- در منوی بالای  بر روی گزینه “بازاریابی” کلیک کنید.
۳- بر روی گزینه ی “فعال سازی حساب به عنوان بازاریاب” کلیک کنید. (در این مرحله همکاری در فروش برای حساب کاربری شما فعال شده و شما لینک اختصاصی خود را دریافت می کنید)
۴- لینک اختصاصی را در وبسایت خود قرار دهید.
شما می توانید لینک ویژه ی اختصاصی خود را با توجه به شرایط و موقعیت های سایت خود به تصاویر و یا متن های مختلف پیوست کنید، به عنوان مثال می توانید لینک اختصاصی خود را بر روی عبارت “این وبسایت توسط آرت دیزاین میزبانی می شود” یا موارد مشابه پیوست کنید.

نحوه واریز وجه :

در هر زمان که اعتبار حساب همکاری در فروش شما به بیشتر از ۳۰۰,۰۰۰ تومان رسیده باشد با کلیک روی گزینه “درخواست دریافت وجه” می توانید درخواست دریافت وجه را ارسال کنید تا مبلغ به اعتبار ناحیه کاربری و یا شماره حساب شما واریز شود.

نکته: تقلب در عملکرد این سیستم و ایجاد کاربران مجازی توسط کاربر اصلی موجب اختلال در سرویس دهی و مسدود سازی کل سرویس های کاربر مربوطه خواهد شد.

چند نمونه از بنر های تبلیغاتی آرت دیزاین :
شما می توانید از بنر های زیر در سایت های خود استفاده کنید.