سلام خدمت شما عزیزان با یک سری دیگر از آموزشهای فوتوشاپ همراه شما هستیم.

در این آموزش به پشمالو کردن متن در فوتوشاپ می پردازیم برای این کار اول یه سند جدید باز میکنیم سایز ارتفاع ۶۵۰ و طول ۷۷۰ مناسبه رزولوشن را روی ۱۲۰ می گذاریم.

برای شروع یک متن می نویسید:

حالا تکستچر پوست رو باز کنید و  داخل این فایل و روی متن رو باهاش پوشش بدید. (بزاریدش داخل یک گروه به اسم پوست ) به این نکته توجه داشته باشیدکه به کمک Ctrl+U می توانید رنگ پوست را روشن تر کرده تا تصویر واقعی تر به نظر برسد.

حالا می خواهیم از فایل پوست فقط به اندازه متنمون دیده بشود! برای اینکار باید لایه پوست را در بالای لایه متن قرار دهید و از لایه ی متنتون (به هر روشی که دوست دارید) سلکت بگیرید! وقتی از لایه ی متن سلک گرفتید روی گروه پوست ماسک میکنیم نتیجه:متن شما به شکل پشمالو در خواهد آمد.

اگر بخواهید که متن شما خود را بهتر نمایش دهد باید از براش استفاده کنید و جاهایی ازلایه ماسک را که تولید کرده ایم رابا رنگ سفید دور گیری کنید دقت داشته باشید که لایه ماسک انتخاب شده باشد.

t.javareshkian

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>