راه اندازی یک فروشگاه های اینترنتی از جذاب ترین روش های کسب درآمد می باشد . اما همیشه همه افراد جامعه نه تولید کننده محصولات و خدمات هستند و نه فروشنده و صاحب کسب و کار که بتوانند یک فروشگاه اینترنتی داشته باشند .

حال این افراد چگونه می توانند صاحب یک فروشگاه اینترنتی باشند ؟ جواب این سوال بسیار ساده است . اکثر کسب و کارهای محیطی هنوز به قدرت فضای مجازی و فروش اینترنتی پی نبرده اند و اگر هم می دانند ترس و عدم آگاهی و دانش فنی باعث می شوند که از این فضا دور بمانند ، اما همیشه اگر کسی به کمک آنها بیاید و یا کمک به فروش بیشتر کند استقبال می کنند .

حالا آستین ها را بالا بزنید و از افراد خانواده و فامیل خود شروع کنید اگر کسی در خانواده و فامیل شما صاحب کسب و کاری نیست سراغ همسایه ها و کسب و کارهای محلی بروید ، لیستی از محصولات و خدمات آنها تهیه کنید ، از قدرت رایزنی و مخ زنی خود برای دادن پایین ترین قیمت بهره ببرید ، یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و شروع به کسب و کار خانگی خود کنید .

البته واضح است که هیچ کاری راحت نیست ، اما کسب و کارهای مجازی هم قدرت نفوذ بالایی دارند و هم هزینه راه اندازی و ریسک پذیری آنها به مراتب پایین تر است .

شاید وقتی دارید این مقاله را می خوانید به خود می گویید مگر به همین راحتی است ، اما من به شما می گویم کارها را سخت نگیرید ، اگر منتظر هستید کسی برای شما درها را باز کند پس باید خیلی منتظر بمانید . کسب و کارهایی امروزه موفق هستند که صاحب آنها دارای انگیزه و پشت کار است . سرمایه 10 میلیون تومانی برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی سرمایه خوبی است و مدت زمان هم معمولا همان یکساله است . اما با کمی ایده ، نو آوری می توانید زمان رسیدن به موفقیت را کاهش دهید .

 

Comments

comments