یکی از راه های کسب درآمد از اینترنت راه اندازی فروشگاه فایل است . سیستم کارکرد این فروشگاه ها به این صورت است که کاربر پس از وارد شدن به سایت شما و انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام به خرید محصول می کند ، پس از خرید و واریز وجه لینک دانلود برای کاربر ارسال می شود و می تواند فایل خریداری شده خود را دانلود نماید .

محتوی که می تواند در قالب محصول در این فروشگاه ها قرار بگیرد :

  • فیلم های آموزشی شامل دوره های آموزشی در حوزه های مختلف
  • فروش کتاب های دیجیتال
  • فروش مقالات و جزوات آموزشی
  • فروش اپلیکیشن ها
  • فروش نرم افزارهای مختلف و کرک آنها

برخی از فروشگاه های فروش فایل این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که هر کاربر علاوه بر نقش خریدار در سیستم بتواند محصول گذاشته و اقدام فروش نماید . سیستم همکاری در فروش در واقع هم باعث ایجاد جذابیت می شود و هم با ایجاد بستر درآمد زایی برای افراد جامعه باعث پیشرفت فروشگاه می شود .

در سیستم های همکاری در فروش فایل شما می توانید از ظرفیت و توانمندی طیف عظیمی از افراد جامعه بهره ببرید و  کسب درآمد مناسبی برای خود داشته باشید  ، سیستم مالی این فروشگاه ها بدین صورت است که هر کاربر دارای صفحه اختصاصی خود است ، اما تمام محصولات در قالب محصولات فروشگاه واحد فروخته می شود ، هر تعداد محصولی که هر کاربر بفروشد ، مبلغ حاصله به کیف پول کاربر اضافه می شود و در زمان معین می تواند درخواست انتقال وجه بدهد ، پس از مدتی که فروشگاه پیشرفت می کند سخترین کاری که شما در روز انجام می دهید انتقال وجه و برداشت کمسیون فروشگاه است .

یک فروشگاه اینترنتی فایل راه اندازی کنید و از کسب درآمد لذت ببرید .

 

 

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>