سلام با آموزشی دیگر از فوتوشاپ در خدمت شما عزیزان هستیم.

در این مبحث به تغییر رنگ رابط کاربری در فوتوشاپ می پردازیم ، بسیاری از کاربران که از ورژن های قبلی فوتوشاپ استفاده می کنند از رابط کابری تیره استقبال نمی کنند و ترجیح می دهند که آن را تغییر داده و روشن تر نمایند امّا رابط کاربری تیره مزایایی چون تمرکز بیشتر بر روی آیکون ها و نوار ابزار و تصویر ها در فوتوشاپ دارد.

ما در اینجا به این نکته خواهیم پرداخت که چگونه می شود روشنی و تیرگی رابط کاربری را تغییر داد برای این منظور به منوی   Edit   رفته و گزینۀ   Preferences   را انتخاب نمایید و سپس  Interface    را کلیک کنید .

در پنجرۀ    Preferences    می توانید از قسمت   Appearance  به انتخاب  Color Them  با رنگ روشن تر بپردازید و   OK  را بزنید .

توجه نمایید که متن ها به رنگ تیره تر و سیاه در خواهند آمد ، البته برای رسیدن به این منظور یک راه میانبر نیز وجود دارد اگر   Shift+f2    بزنید رابط کابری روشن تر و اگر  Shift+f1    رابزنید رابط کابری تیره تر می شود امّا متن و آیکون ها برعکس عمل کرده و روشن تر می شوند.

t.javareshkian

Comments

comments

2 دیدگاه

 • تقویت مو
  تقویت مو

  اقا خیلی وبسایتتون عالیه

  • سایت ساز،فروشگاه ساز
   سایت ساز،فروشگاه ساز

   خیلی متشکر از حضور شما در سایت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>