به نام خدا

باسلام خدمت شما دوستان عزیز با یک سری دیگر از آموزش های کاربردی در خدمت شما هستیم.

دراین سری آموزشها ما قصد داریم که از آموزش های ساده تر شروع کرده وبه آموزشهای سنگین تر برسیم.

مثلا شما تصویری دارید که آن را یا از اینترنت سرچ کرده اید یا آن را در سیستم خود قبلا ذخیره نموده اید و حالا لوگو یی طراحی نموده اید ومی خواهید که رنگ این تصویر را به آن  لوگو بدهید .

شما در ابتدا باید لوگو را در یک صفحه وتصویر مورد علاقه خود را در یک صفحه  دیگر از فوتوشاپ باز نمایید،ابتدا قفل تصویر را باز نمایید برای این کار قفل را با موس گرفته وبه سطل ذباله  بیندازید.حال قفل تصویر باز شده و می توانید ان را با موس گرفته وبر روی لوگوی خود در صفحه دیگر ببرید در این حالت هنوز تصویر شما در حالت انتخاب باقی مانده است ؛حال باید کلید ترکیبی ctrl+T را بزنید .

مشاهده خواهید کرد که مربعی دور تصویرشما ظاهر می شود که به کمک آن می توانید تصویر را کوچک وبزرگ نمایید حالا سعی کنید تصویر به اندازه لوگوی شما در آید.

با دبل کلیک بر روی تصویر کادری باز خواهد شد که در آن APLLY راکلیک نمایید تا اندازه تصویرو لوگو تثبیت شود.

دیگر کار زیادی باقی نمانده بر روی لایه تصویر در قسمت لایه ها کلیک کنید تا تصویر انتخاب شود حالا هم زمان با این کار کلید ALT را پایین نگه دارید وسعی کنید علامت موس به حالت یک فلش به سمت پایین در آید در این زمان با فشردن کلیک موس رنگ تصویر به لوگو القا می شود.

t.javareshkian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>