با سلام خدمت شما عزیزان با آموزشی دیگر  از فوتوشاپ در خدمت شما می باشیم.

در این مبحث به کوچک کردن بینی و رفع چین و چروک صورت به کمک فوتوشاپ می پردازیم شما عزیزان حتما عکس هایی دارید که علاقه مندید  آن ها را ویرایش کرده و تغییراتی در آن ها ایجاد نمایید در این آموزش می آموزید که این تغییرات را چگونه بر عکس خود اعمال نمایید.

عکس مورد نظرتان را در فوتوشاپ باز کرده و ابزار  Move Tool   را از نوار سمت چپ فوتوشاپ انتخاب نمایید سپس به سراغ نوار آپشن فوتوشاپ رفته و گزینه   Filter   را انتخاب کنید و روی  Liquify   کلیک نمایید.

صفحه ای برای شما باز خواهد شد در قسمت سمت چپ براش هایی وجود دارد براش  Pucker Tool   را انتخاب نمایید و سایز آن را از قسمت سمت راست تصویر در گزینه  Brush Size  روی  ۲۰۰  بگذارید سپس دایره براش را در مرکز بینی قرار داده با موس کلیک کنید تا بینی کوچک شود، از این ابزار برای باریک کردن ابروها نیز می توانید استفاده کنید.

حالا می توانید به سراغ چشم ها رفته و با کمک ابزار   Bloat Tool   که در قسمت سمت راست تصویر قرار دارد و تغییر اندازه سایز براش در قسمت   Brush Size   که در قسمت سمت راست صفحه قرار دارد و انتخاب اندازه   ۱۵۰   چشم ها را درشت نمایید.

برای بالا بردن موها در پیشانی نیز از ابزار دیگری به نام   Forward Warp Tool   استفاده می شود، سایز براش را روی  ۱۰۰   گذاشته و موها را با موس گرفته و به سمت بالا می بریم ، در این جا ویرایش صورت تمام شده پس   OK  را می زنیم.

در قسمت پایانی به سراغ بر طرف کردن چروک های صورت می رویم برای این کار گزینهء   Patch Tool  در نوار سمت چپ فوتوشاپ را انتخاب نمایید سپس در هر قسمت از صورت که چروکی وجود دارد دور آن را با این ابزار انتخاب کنید و دکمه موس را پایین نگه داشته و قسمت انتخابی را به جایی از صورت که صاف است می بریم بدین ترتیب قسمت انتخابی به شکل قسمتی که موس را کشیدیم تغییر شکل پیداکرده و چروک حذف می شود.

بدین روش تغییراتی عمده می توانید در عکس ایجاد کنید.

t.javareshkian

Comments

comments