با سلام به شما عزیزان با آموزشی دیگر از فوتوشاپ در خدمت شما هستیم.

در این مبحث به دو آموزش خواهیم پرداخت که اولی در مورد ورزشی کردن اندام در فوتوشاپ می باشد و دومی در مورد بلند کردن ناخن ها در فوتوشاپ است که هر دوی آنها از یک روش استفاده می شود که بسیار ساده است .

(۱) ورزشی کردن اندام در فوتوشاپ :

ابتدا عکس خود را در فوتوشاپ باز نمایید سپس به سراغ منوی    Filter   در نوار ابزار فوتوشاپ بروید و گزینهء     Liquify   را کلیک نمایید حالا پنجرهء    Liquify     برای شما باز خواهد شد که می توانید تغییرات مورد نیاز خود را در آنجا اعمال نمایید.

ابتدا گزینهء     Bloat  Tools    را از منوهای سمت چپ پنجره انتخاب کنید

 
سایز براش را از منوی سمت راست تغییر داده و روی   ۱۰۰   بگذارید.هر قسمت را که می خواهید با کلیک موس در همان قسمت به اندام حجم بیشتری بدهید.

 

حتی می توانید با کمک گزینهء    Forward Warp Tool   فرم دلخواه به اندام در عکس خود بدهید مثلا اگر شانه ها افتاده است را با کمک این ابزار بالا بکشید و یا اگر شکم جلو است را به داخل بدهید.

 
سپس   OK   را بزنید.

(۲) بلند کردن ناخن در فوتوشاپ :

ابتدا عکس خود را در فوتوشاپ باز نمایید سپس به سراغ منوی    Filter   در نوار ابزار فوتوشاپ بروید و گزینهء     Liquify   را کلیک نمایید حالا پنجرهء    Liquify     برای شما باز خواهد شد که می توانید تغییرات مورد نیاز خود را در آنجا اعمال نمایید ابتدا گزینهء    Forward Warp Tool   را از منوی سمت چپ پنجرهء     Liquify   انتخاب نمایید و سپس سایزی به براش خود بدهید ، مثلا   ۵۵   را انتخاب نمایید، این کا را می توانید از گزینهء سمت راست پنجره انجام دهید.

 
حالا در ابتدای ناخن کلیک کنید و موس را رها نکنید  و آن را به سمت چپ بکشید تا ناخن بلند شود به همین ترتیب این کار را برای تمامی ناخن ها انجام دهید.
سپس    OK    را بزنید.

t.javareshkian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>