سلام با آموزشی دیگر از فتوشاپ در خدمت شما هستیم .

در این آموزش قصد داریم به چگونگی قرار دادن یک متن بر روی دیوار بپردازیم به گونه ای که متن به صورت طبیعی به نظر برسد و گمان نشود که با کمک نرم افزار و به صورت مصنوعی ساخته شده است .

یک عکس که شامل تصویری از یک دیوار به صورت عمودی است را در فتوشاپ باز نمایید ، سپس به سراغ ابزار  Tex  رفته و یک متن به دلخواه تایپ نمایید .

اندازۀ آن را تغییر دهید ، در این مرحله باید این لایۀ   Tex  را به یک لایۀ معمولی تغییر دهید برای این کار دو روش وجود دارد  :

(۱) : یک لایۀ جدید ایجاد کرده و سپس لایۀ Tex و لایۀ جدید را با هم انتخاب نمایید وبا کمک کلیدهای میانبر   Ctrl+E   آن دو را با هم یکی کنید .

(۲) : بر روی لایۀ کلیک راست کرده و گزینۀ Rasterize Layers   را انتخاب نمایید .

در مرحلۀ بعد Mode   لا یه را تغییر داده و بر روی Overly بگذارید .

در مرحلۀ آخر نیز برای بهتر دیده شدن متن باید به آن یک   Filter  بدهید پس به منوی Filter  رفته و گزینۀ  Blur  را انتخاب نمایید و  Gaussian Blur  را کلیک کنید و  در پنجرۀ باز شدۀ آن Radius را بر روی ۲ بگذارید و  OK  را بزنید.

t.javareshkian

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>