سلام با آموزشی دیگر از فوتوشاپ در خدمت شما هستیم.

در این آموزش می خواهیم در مورد استایل های آماده فوتوشاپ صحبت کرده و بگوییم چطور می توانیم آن ها را تغییر داده و به استایل مورد نظر خود برسانیم .

شما قادرید هر گزینه ای را در فوتوشاپ   Style   بدهید حال می تواند آن یک متن یا شیپ یا اشکال مختلف یا حتی عکس باشد برای این کار فقط کافیست آن را در فوتوشاپ ترسیم یا قرار دهید و به سراغ گزینۀ  Style   در قسمت سمت راست فوتوشاپ ر بالای لایه ها رفته و با کلیک آن انواع زیادی از استایل ها را مشاهده نمایید و با انتخاب یکی از آن ها و باز گشتن به قسمت لایه ها تغییرات را روی تصویر خود مشاهده کنید .

با دقت بر روی لایه ای که استایل را به آن اعمال کرده اید خواهید دید که در کنار آن لایه یک   (fx)   کوچک است که نماد پنجرۀ   Layer Style    است .

در قسمت پایین آن لایه گزینه های مختلفی مشاهده می کنید که اولین گزینۀ آن همیشه   Effects    است که اگر چشم آن را خاموش کنید  Effects    از روی تصویرتان محو می شود .

گزینه های بعدی که هر کدام وظیفۀ اعمال تغییراتی را بر روی لایۀ شما دارند , اگر مایل بودید که آن تغییر حذف شود فقط کافیست چشم آن گزینه را خاموش کنید.

یا با موس آن گزینه را گرفته و به سطل ذباله بیندازید .

برای ویرایش آن حالت ها نیز کافیست فقط دوبار بر روی هر کدام از آن ها کلیک کرده تا پنجرۀ  Layer Style    باز شود .

در این پنجره هر حالتی را که  قبلاً شما  در قسمت لایه انتخاب نموده اید در اینجا فعال می بینید ، شما با تغییر اهرمهای آن حالت می توانید تغییرات دلخواه را به آن اعمال نمایید ، بدین ترتیب شما از یک استایل آماده یک استایل جدید ساخته اید.

t.javareshkian

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>